Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Renée Parker 2689 pkt
Nicole Sketch 2535 pkt
Alex McCourtney 2495 pkt
Paola Quinn 2094 pkt
Kassandra Grimshaw 1433 pkt

Opiekun: prof. Naija Kamalasundari

Prefekt: Nicole Sketch

Prefekt: Renée Parker

Kapitan: Miriam McGreen

Specjalista: Alex McCourtney


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Sky Pulsatilla 6630 pkt
Lou Rossen 5118 pkt
Jasper Willow 2596 pkt
Vanessa Smith 1173 pkt
Blanca Toulouse 951 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Jasper Willow

Prefekt: Lou Rossen

Kapitan: Abbigail Smith

Specjalista: Jasper Willow

Prefekt naczelny: Sky Pulsatilla


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

18:00-18:35

Eliksiry

wh_lochy

18:40-19:15

Historia Magii

wh_biblioteka

17:20

ONMS*

wh_blonia

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_sala_2

18:40-19:15

Wampirologia

wh_sala_2

19:20-19:55

Historia Magii

wh_biblioteka

20:00-20:35

ONMS

wh_blonia

20:40-21:15

ONMS

wh_blonia

L.P. ORG NAZWA ETAP DATA I MIEJSCE LINK
1. Arsen McGreen, Nicolas Cane Międzyszkolna Olimpiada "Piertotum Locomotor" I 17.10, 18:00 -
2. Arsen McGreen, Nicolas Cane Międzyszkolna Olimpiada "Piertotum Locomotor" II 24.10, 18:00 -
3. Nicole de Mortier Szkolna Olimpiada z Czarnej Magii I 14.11, ??:?? -

L.P. ORG NAZWA ETAP DATA I MIEJSCE LINK
1. Arsen McGreen, Nicolas Cane Międzyszkolna Olimpiada "Piertotum Locomotor" I 17.10, 18:00 -
2. Arsen McGreen, Nicolas Cane Międzyszkolna Olimpiada "Piertotum Locomotor" II 24.10, 18:00 -
3. Nicole de Mortier Szkolna Olimpiada z Czarnej Magii I 14.11, ??:?? -

18:00-18:35

Eliksiry

wh_lochy

18:40-19:15

Historia Magii

wh_biblioteka

17:20

ONMS*

wh_blonia

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_sala_2

18:40-19:15

Wampirologia

wh_sala_2

19:20-19:55

Historia Magii

wh_biblioteka

20:00-20:35

ONMS

wh_blonia

20:40-21:15

ONMS

wh_blonia

Najlepsi uczniowie:

Emerald Harlequin 2401 pkt
Noelia Murphy 996 pkt
Gabriel Lazzarus 648 pkt
Nomatorre Dreamfant 643 pkt
Dominica Davies 309 pkt

Opiekun: prof. Nicolas Cane

Prefekt: Dominica Davies

Prefekt: Noelia Murphy

Kapitan: Oliver Black

Specjalista: Nomatorre Dreamfant

Prefekt naczelny: Emerald Harlequin


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Marina Athertone 4267 pkt
Vanessa Vess 3585 pkt
Hanna Moore 3208 pkt
Scarlett Spider 3039 pkt
Mare Palvin 1638 pkt

Opiekun: prof. Nicole de Mortier

Prefekt: Marina Athertone

Prefekt: Vivienne Cervantes

Kapitan: Vanessa Vess

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już x 2020 r.!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.