Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Renée Parker 2689 pkt
Nicole Sketch 2535 pkt
Alex McCourtney 2495 pkt
Paola Quinn 2094 pkt
Kassandra Grimshaw 1433 pkt

Opiekun: prof. Naija Kamalasundari

Prefekt: Nicole Sketch

Prefekt: Renée Parker

Kapitan: Miriam McGreen

Specjalista: Alex McCourtney


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Sky Pulsatilla 6630 pkt
Lou Rossen 5118 pkt
Jasper Willow 2596 pkt
Vanessa Smith 1173 pkt
Blanca Toulouse 951 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Jasper Willow

Prefekt: Lou Rossen

Kapitan: Abbigail Smith

Specjalista: Jasper Willow

Prefekt naczelny: Sky Pulsatilla


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

18:00-18:35

Eliksiry

wh_lochy

18:40-19:15

Historia Magii

wh_biblioteka

17:20

ONMS*

wh_blonia

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_sala_2

18:40-19:15

Wampirologia

wh_sala_2

19:20-19:55

Historia Magii

wh_biblioteka

20:00-20:35

ONMS

wh_blonia

20:40-21:15

ONMS

wh_blonia

DRUŻYNY QUIDDITCHA - SLQ (XLIII RS)
GRYFFINDOR
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Mika Lobovos (K1) szukający
2 Ivy Black ścigający
3 Miriam McGreen obrońca
4 Paola Quinn obrońca
5 Zuza Lestrange pałkarz
6 Melanie Black ścigający
7 Meve Cedavra-McGreen szukający
9 Artemis Fraser ścigający
10 Nina Moon ścigający
11 Koharu Nakamura (K2) pałkarz
12 Luna Lobovos-Moonstone szukający
13 Kass Whiteowl (K3) ścigający
HUFFLEPUFF
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Jasper Willow obrońca
2 Jessica Pott szukający
3 Sky Pulsatilla pałkarz
4 Abbigail Smith (K1) ścigający
5 William Grindelwald (K3) ścigający
6 Pepper Bearry (K2) ścigający
7 Matt Cunning pałkarz
8 Shanique Mitchell szukający
9 Lou Rossen ścigający
10 Lavender Cooper szukający
11 Del Venture ścigający
RAVENCLAW
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Eulalia Gombrowicz szukający
3 Arahon YBarratora (K2) obrońca
4 Noelia Murphy pałkarz
5 Emerald Harlequin (K3) ścigający
6 Rachel Queventine szukający
7 James Black szukający
8 Oliver Black (K1) ścigający
SLYTHERIN
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Hanna Moore (K2) obrońca
2 Braco Miko pałkarz
3 Wiktoria Sleeve obrońca
4 Charlie Unirell obrońca
5 Vanessa Vess ścigający
6 Mia Mills (K3) szukający
7 Vivienne Cervantes ścigający
8 Beauty Barea (K1) ścigający
9 Mare Palvin ścigający
10 Melanie McConaughey pałkarz
11 Lalisa Lin pałkarz
12 Armin Mortus obrońca
13 Katherine Rogwird szukający
14 Marina Athertone obrońca
15 Aurelius Lancaster ścigający
16 Anna Mortenoire szukający
17 Aofie Lupin-Black pałkarz

DRUŻYNY QUIDDITCHA - SLQ (XLIII RS)
GRYFFINDOR
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Mika Lobovos (K1) szukający
2 Ivy Black ścigający
3 Miriam McGreen obrońca
4 Paola Quinn obrońca
5 Zuza Lestrange pałkarz
6 Melanie Black ścigający
7 Meve Cedavra-McGreen szukający
9 Artemis Fraser ścigający
10 Nina Moon ścigający
11 Koharu Nakamura (K2) pałkarz
12 Luna Lobovos-Moonstone szukający
13 Kass Whiteowl (K3) ścigający
HUFFLEPUFF
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Jasper Willow obrońca
2 Jessica Pott szukający
3 Sky Pulsatilla pałkarz
4 Abbigail Smith (K1) ścigający
5 William Grindelwald (K3) ścigający
6 Pepper Bearry (K2) ścigający
7 Matt Cunning pałkarz
8 Shanique Mitchell szukający
9 Lou Rossen ścigający
10 Lavender Cooper szukający
11 Del Venture ścigający
RAVENCLAW
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Eulalia Gombrowicz szukający
3 Arahon YBarratora (K2) obrońca
4 Noelia Murphy pałkarz
5 Emerald Harlequin (K3) ścigający
6 Rachel Queventine szukający
7 James Black szukający
8 Oliver Black (K1) ścigający
SLYTHERIN
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Hanna Moore (K2) obrońca
2 Braco Miko pałkarz
3 Wiktoria Sleeve obrońca
4 Charlie Unirell obrońca
5 Vanessa Vess ścigający
6 Mia Mills (K3) szukający
7 Vivienne Cervantes ścigający
8 Beauty Barea (K1) ścigający
9 Mare Palvin ścigający
10 Melanie McConaughey pałkarz
11 Lalisa Lin pałkarz
12 Armin Mortus obrońca
13 Katherine Rogwird szukający
14 Marina Athertone obrońca
15 Aurelius Lancaster ścigający
16 Anna Mortenoire szukający
17 Aofie Lupin-Black pałkarz

18:00-18:35

Eliksiry

wh_lochy

18:40-19:15

Historia Magii

wh_biblioteka

17:20

ONMS*

wh_blonia

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_sala_2

18:40-19:15

Wampirologia

wh_sala_2

19:20-19:55

Historia Magii

wh_biblioteka

20:00-20:35

ONMS

wh_blonia

20:40-21:15

ONMS

wh_blonia

Najlepsi uczniowie:

Emerald Harlequin 2401 pkt
Noelia Murphy 996 pkt
Gabriel Lazzarus 648 pkt
Nomatorre Dreamfant 643 pkt
Dominica Davies 309 pkt

Opiekun: prof. Nicolas Cane

Prefekt: Dominica Davies

Prefekt: Noelia Murphy

Kapitan: Oliver Black

Specjalista: Nomatorre Dreamfant

Prefekt naczelny: Emerald Harlequin


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Marina Athertone 4267 pkt
Vanessa Vess 3585 pkt
Hanna Moore 3208 pkt
Scarlett Spider 3039 pkt
Mare Palvin 1638 pkt

Opiekun: prof. Nicole de Mortier

Prefekt: Marina Athertone

Prefekt: Vivienne Cervantes

Kapitan: Vanessa Vess

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już x 2020 r.!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.