Uczniów

Gryffindor

136

Hufflepuff

131

Ravenclaw

132

Slytherin

143

Ogółem

542

W rezerwie

4
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 5361 pkt
Nicole Sketch 4512 pkt
Beatrice Sayre 4366 pkt
Alex McCourtney 4112 pkt
Pencier Knot 3162 pkt

Opiekun: prof. Emerald Harlequin

Prefekt: Pencier Knot

Prefekt: Wendy Slinkhard

Kapitan: Nicole Sketch

Specjalista: Beatrice Sayre

Prefekt naczelny: Nicole Sketch


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Anulka Riddle 4098 pkt
Isabelle Sancley 3092 pkt
Abbigail Strawberry 1782 pkt
Lily Evans 1768 pkt
Natalie Moor 1490 pkt

Opiekun: prof. Lou Rossen

Prefekt: Isabelle Sancley

Prefekt: Kuro Suzuki

Kapitan: William Prowse

Specjalista: Clarissa B. Valladares


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

136

Hufflepuff

131

Ravenclaw

132

Slytherin

143

Ogółem

542

W rezerwie

4
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

Zaklęcia

wh_sala_1

19:20-19:55

Historia Magii

wh_biblioteka

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

19:20-19:55

Numerologia

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Numerologia

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Zaklęcia

wh_sala_2

21:20 - 21:55

Numerologia*

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Zaklęcia

wh_sala_3

20:00-20:35

Zaklęcia

wh_sala_3

20:40-21:15

Numerologia

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA
1800 OnMS1
Egzamin podstawowy

Jasper McCarthy -

- Starożytne runy1
Egzamin rozszerzony

Naija Kamalasundari
Sunniva Sorensen - Elizabeth Pulze
1900 Historia Magii/OnMS1
Egzamin podstawowy/rozszerzony
Jasper McCarthy Transmutacja1
Egzamin podstawowy

Jasper McCarthy Czarna Magia/OpCM1
Egzamin podstawowy
Naija Kamalasundari
Maria B. Salvatore/Sunniva Sorensen Lou Rossen Maria B. Salvatore/Sunniva Sorensen
2000 Zielarstwo1
Egzamin podstawowy
Jasper McCarthy Wampirologia/Historia Magii1
Egzamin rozszerzony
Naija Kamalasundari/Jasper McCarthy WoMMiR/Eliksiry1
Egzamin podstawowy
Naija Kamalasundari
Maria B. Salvatore Emerald Harlequin/Arsen McGreen Nicolas Cane/Lou Rossen
2100 Astronomia1
Egzamin podstawowy
Jasper McCarthy Astronomia1
Egzamin rozszerzony
Jasper McCarthy Eliksiry/Mugoloznawstwo1
Egzamin rozszerzony/podstawowy
Naija Kamalasundari
Emerald Harlequin Nicolas Cane Lou Rossen/Nicolas Cane
CZWARTEK PIĄTEK
1800 Transmutacja1
Egzamin rozszerzony

Jasper McCarthy Starożytne runy1
Egzamin podstawowy

Martin McCarthy
Lou Rossen Arsen McGreen
1900 Numerologia1
Egzamin podstawowy
Jasper McCarthy Wróżbiarstwo1
Egzamin podstawowy
Naija Kamalasundari
Emerald Harlequin Elizabeth Pulze
2000 Wróżbiarstwo1
Egzamin rozszerzony
Jasper McCarthy Wampirologia/WoMMiR1
Egzamin podstawowy/rozszerzony
Naija Kamalasundari
Arsen McGreen Maria B. Salvatore/Sunniva Sorensen
2100 Numerologia/Zaklęcia1
Egzamin rozszerzony/podstawowy
Jasper McCarthy Czarna Magia/OpCM1
Egzamin rozszerzony
Naija Kamalasundari
Emerald Harlequin/Arsen McGreen Emerald Harlequin/Elizabeth Pulze

1 egzamin odbywa się w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala)
2 egzamin odbywa się w sali lekcyjnej 3 (wh_sala_3)
3 egzamin odbywa się w lochach (wh_lochy)
4 egzamin odbywa się na błoniach (wh_blonia)
5 egzamin odbywa się w cieplarni (wh_cieplarnia)
6 egzamin odbywa się w wieży północnej (wh_wieza_polnocna)
7 egzamin odbywa się w wieży astronomicznej (wh_wieza_astronomiczna)

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA
1800 OnMS1
Egzamin podstawowy

Jasper McCarthy -

- Starożytne runy1
Egzamin rozszerzony

Naija Kamalasundari
Sunniva Sorensen - Elizabeth Pulze
1900 Historia Magii/OnMS1
Egzamin podstawowy/rozszerzony
Jasper McCarthy Transmutacja1
Egzamin podstawowy

Jasper McCarthy Czarna Magia/OpCM1
Egzamin podstawowy
Naija Kamalasundari
Maria B. Salvatore/Sunniva Sorensen Lou Rossen Maria B. Salvatore/Sunniva Sorensen
2000 Zielarstwo1
Egzamin podstawowy
Jasper McCarthy Wampirologia/Historia Magii1
Egzamin rozszerzony
Naija Kamalasundari/Jasper McCarthy WoMMiR/Eliksiry1
Egzamin podstawowy
Naija Kamalasundari
Maria B. Salvatore Emerald Harlequin/Arsen McGreen Nicolas Cane/Lou Rossen
2100 Astronomia1
Egzamin podstawowy
Jasper McCarthy Astronomia1
Egzamin rozszerzony
Jasper McCarthy Eliksiry/Mugoloznawstwo1
Egzamin rozszerzony/podstawowy
Naija Kamalasundari
Emerald Harlequin Nicolas Cane Lou Rossen/Nicolas Cane
CZWARTEK PIĄTEK
1800 Transmutacja1
Egzamin rozszerzony

Jasper McCarthy Starożytne runy1
Egzamin podstawowy

Martin McCarthy
Lou Rossen Arsen McGreen
1900 Numerologia1
Egzamin podstawowy
Jasper McCarthy Wróżbiarstwo1
Egzamin podstawowy
Naija Kamalasundari
Emerald Harlequin Elizabeth Pulze
2000 Wróżbiarstwo1
Egzamin rozszerzony
Jasper McCarthy Wampirologia/WoMMiR1
Egzamin podstawowy/rozszerzony
Naija Kamalasundari
Arsen McGreen Maria B. Salvatore/Sunniva Sorensen
2100 Numerologia/Zaklęcia1
Egzamin rozszerzony/podstawowy
Jasper McCarthy Czarna Magia/OpCM1
Egzamin rozszerzony
Naija Kamalasundari
Emerald Harlequin/Arsen McGreen Emerald Harlequin/Elizabeth Pulze

1 egzamin odbywa się w Wielkiej Sali (wh_wielka_sala)
2 egzamin odbywa się w sali lekcyjnej 3 (wh_sala_3)
3 egzamin odbywa się w lochach (wh_lochy)
4 egzamin odbywa się na błoniach (wh_blonia)
5 egzamin odbywa się w cieplarni (wh_cieplarnia)
6 egzamin odbywa się w wieży północnej (wh_wieza_polnocna)
7 egzamin odbywa się w wieży astronomicznej (wh_wieza_astronomiczna)

18:40-19:15

Zaklęcia

wh_sala_1

19:20-19:55

Historia Magii

wh_biblioteka

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

19:20-19:55

Numerologia

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Numerologia

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Zaklęcia

wh_sala_2

21:20 - 21:55

Numerologia*

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Zaklęcia

wh_sala_3

20:00-20:35

Zaklęcia

wh_sala_3

20:40-21:15

Numerologia

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

Najlepsi uczniowie:

Rika Vitani 5242 pkt
Alice Jackson 4328 pkt
Dominika Gerbech 3997 pkt
Agnes Cleofe 2725 pkt
Layla Raelly 2573 pkt

Opiekun: prof. Elizabeth Pulze

Prefekt: Dominika Gerbech

Prefekt: Mary Rivers

Kapitan: Layla Raelly

Specjalista: Sandip Wright

Prefekt naczelny: Rika Vitani


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Louri Kerrigan 5719 pkt
Evelyn Kerrigan 5205 pkt
Hanna Moore 3997 pkt
Violet Fortesque 3046 pkt
Oligator Seasky 2561 pkt

Opiekun: prof. Maria B. Salvatore

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Oligator Seasky

Kapitan: Louri Kerrigan

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.