Uczniów

Gryffindor

134

Hufflepuff

127

Ravenclaw

127

Slytherin

142

Ogółem

530

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 2129 pkt
Nicole Sketch 1984 pkt
Beatrice Sayre 1910 pkt
Alex McCourtney 1785 pkt
Pencier Knot 1290 pkt

Opiekun: prof. Emerald Harlequin

Prefekt: Pencier Knot

Prefekt: Wendy Slinkhard

Kapitan: Nicole Sketch

Specjalista: Beatrice Sayre

Prefekt naczelny: Nicole Sketch


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Isabelle Sancley 1547 pkt
Anulka Riddle 1495 pkt
William Prowse 1087 pkt
Abbigail Strawberry 1002 pkt
Natalie Moor 811 pkt

Opiekun: prof. Lou Rossen

Prefekt: Isabelle Sancley

Prefekt: Kuro Suzuki

Kapitan: William Prowse

Specjalista: Clarissa B. Valladares


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

134

Hufflepuff

127

Ravenclaw

127

Slytherin

142

Ogółem

530

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_2

19:20-19:55

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

17:20 - 17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Eliksiry*

wh_lochy

18:40-19:15

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

20:00-20:35

Transmutacja

wh_sala_3

20:40-21:15

Transmutacja

wh_sala_3

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO RSRok szkolny NNagroda
1. Elva Fyed XVII [tu]
2. Kukiz DeuMus XVII [tu]
3. Maximiliam Verde XVIII [tu]
4. Christian Fyed XVIII [tu]
5. Daria Redbird XIX [tu]
6. Xeme Werdyen XIX [tu]
7. Dominique Cathville XX [tu]
8. Nicholas Malfoy XX [tu]
9. Debby Smiles XXI [tu]
10. Elena McQueen XXI [tu]
11. Alexandra Martell XXII [tu]
12. Arsen McGreen XXII [tu]
13. Martin McCarthy XXIII [tu]
14. Oktawia Milne XXIII [tu]
15. Beauty Castillo XXIV [tu]
16. James Wilton XXIV [tu]
17. Alexander Cathville XXV [tu]
18. Krzysiek Kot XXV [tu]
19. Clementine Wilton XXVI [tu]
20. Lilith Findabair XXVII [tu]
21. Arianne Clair XXVII [tu]
22. Lonelli Weden XXVII [tu]
23. Lilith Findabair XXVIII [tu]
24. Arianne Clair XXVIII [tu]
25. Lonelli Weden XXVIII [tu]
26. Marlen Cruciusx XXX [tu]
27. Katherine Preston XXX [tu]
28. Alan Moonstone XXXI [tu]
29. Hoster Hightower XXXI [tu]
30. Naija Kamalasundari XXXI [tu]
31. Hoster Hightower XXXII [tu]
32. Naija Kamalasundari XXXII [tu]
33. Alan Moonstone XXXIII [tu]
34. Hoster Hightower XXXIII [tu]
35. Krzysiek Kot XXXIII [tu]
36. Alexander Collotye XXXIV [tu]
37. Kathleen Black XXXIV [tu]
38. Violett Moonstone XXXIV [tu]
39. Arianne Clair XXXVI [tu]
40. Kirya Melania Holt XXXVI [tu]
41. Kayla Eulalia Morra XXXVI [tu]
42. Arianne Clair XXXVII [tu]
43. Ann Riddley XXXVIII [tu]
44. Jasper McCarthy XXXVIII [tu]
45. Arsen McGreen XXXVIII [tu]
46. Aurell Coral XXXIX [tu]
47. Sophie Fitz XXXIX [tu]
48. Aurora Fly XXXIX [tu]
49. Sophie Fitz XL [tu]
50. Alan Moonstone XL [tu]
51. Aurora Fly XL [tu]
52.Aiden GrimshawXLI [tu]
53.Arsen McGreenXLI [tu]
54.Arsen McGreenXLII [tu]
55.Maria B. SalvatoreXLII [tu]
56.Sunniva SorensenXLII [tu]
57.Arsen McGreenXLIII [tu]
58.Christian FyedXLIII [tu]
59.Sunniva SorensenXLIII [tu]
60.Arsen McGreenXLIV [tu]
61.Nicole de MortierXLIV [tu]
62.Sunniva SorensenXLIV [tu]
63.Emerald HarlequinXLV [tu]
L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO RSRok szkolny NNagroda
1. Elva Fyed XVII [tu]
2. Kukiz DeuMus XVII [tu]
3. Maximiliam Verde XVIII [tu]
4. Christian Fyed XVIII [tu]
5. Daria Redbird XIX [tu]
6. Xeme Werdyen XIX [tu]
7. Dominique Cathville XX [tu]
8. Nicholas Malfoy XX [tu]
9. Debby Smiles XXI [tu]
10. Elena McQueen XXI [tu]
11. Alexandra Martell XXII [tu]
12. Arsen McGreen XXII [tu]
13. Martin McCarthy XXIII [tu]
14. Oktawia Milne XXIII [tu]
15. Beauty Castillo XXIV [tu]
16. James Wilton XXIV [tu]
17. Alexander Cathville XXV [tu]
18. Krzysiek Kot XXV [tu]
19. Clementine Wilton XXVI [tu]
20. Lilith Findabair XXVII [tu]
21. Arianne Clair XXVII [tu]
22. Lonelli Weden XXVII [tu]
23. Lilith Findabair XXVIII [tu]
24. Arianne Clair XXVIII [tu]
25. Lonelli Weden XXVIII [tu]
26. Marlen Cruciusx XXX [tu]
27. Katherine Preston XXX [tu]
28. Alan Moonstone XXXI [tu]
29. Hoster Hightower XXXI [tu]
30. Naija Kamalasundari XXXI [tu]
31. Hoster Hightower XXXII [tu]
32. Naija Kamalasundari XXXII [tu]
33. Alan Moonstone XXXIII [tu]
34. Hoster Hightower XXXIII [tu]
35. Krzysiek Kot XXXIII [tu]
36. Alexander Collotye XXXIV [tu]
37. Kathleen Black XXXIV [tu]
38. Violett Moonstone XXXIV [tu]
39. Arianne Clair XXXVI [tu]
40. Kirya Melania Holt XXXVI [tu]
41. Kayla Eulalia Morra XXXVI [tu]
42. Arianne Clair XXXVII [tu]
43. Ann Riddley XXXVIII [tu]
44. Jasper McCarthy XXXVIII [tu]
45. Arsen McGreen XXXVIII [tu]
46. Aurell Coral XXXIX [tu]
47. Sophie Fitz XXXIX [tu]
48. Aurora Fly XXXIX [tu]
49. Sophie Fitz XL [tu]
50. Alan Moonstone XL [tu]
51. Aurora Fly XL [tu]
52.Aiden GrimshawXLI [tu]
53.Arsen McGreenXLI [tu]
54.Arsen McGreenXLII [tu]
55.Maria B. SalvatoreXLII [tu]
56.Sunniva SorensenXLII [tu]
57.Arsen McGreenXLIII [tu]
58.Christian FyedXLIII [tu]
59.Sunniva SorensenXLIII [tu]
60.Arsen McGreenXLIV [tu]
61.Nicole de MortierXLIV [tu]
62.Sunniva SorensenXLIV [tu]
63.Emerald HarlequinXLV [tu]

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_2

19:20-19:55

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

17:20 - 17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Eliksiry*

wh_lochy

18:40-19:15

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

20:00-20:35

Transmutacja

wh_sala_3

20:40-21:15

Transmutacja

wh_sala_3

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

Najlepsi uczniowie:

Rika Vitani 2105 pkt
Dominika Gerbech 1762 pkt
Alice Jackson 1650 pkt
Layla Raelly 1218 pkt
Mary Rivers 1208 pkt

Opiekun: prof. Elizabeth Pulze

Prefekt: Dominika Gerbech

Prefekt: Mary Rivers

Kapitan: Layla Raelly

Specjalista: Sandip Wright

Prefekt naczelny: Rika Vitani


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Hanna Moore 2303 pkt
Louri Kerrigan 2135 pkt
Evelyn Kerrigan 1993 pkt
Kasumi Sakura 1449 pkt
Robin Ondori 1223 pkt

Opiekun: prof. Maria B. Salvatore

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Oligator Seasky

Kapitan: Louri Kerrigan

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.