Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Renée Parker 2689 pkt
Nicole Sketch 2532 pkt
Alex McCourtney 2492 pkt
Paola Quinn 2094 pkt
Kassandra Grimshaw 1433 pkt

Opiekun: prof. Naija Kamalasundari

Prefekt: Nicole Sketch

Prefekt: Renée Parker

Kapitan: Miriam McGreen

Specjalista: Alex McCourtney


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Sky Pulsatilla 6595 pkt
Lou Rossen 5118 pkt
Jasper Willow 2582 pkt
Vanessa Smith 1170 pkt
Blanca Toulouse 951 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Jasper Willow

Prefekt: Lou Rossen

Kapitan: Abbigail Smith

Specjalista: Jasper Willow

Prefekt naczelny: Sky Pulsatilla


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

20:40-21:15

WoMMiR

wh_lochy

18:00 - 18:45

NUMEROLOGIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

19:00-19:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

20:00-20:45

ASTRONOMIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

21:00-21:45

ASTRONOMIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

GRAFIK

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Nick DeuMus V-IX 5
2. Cedrik Danger VII-XI 5
3. Max Potter XII-XIV 3
4. Elva Fyed XV 1
5. Russel Hart XVI 1
6. Elva Fyed XVI 1
7. Yda McNarcissen XVII-XX 4
8. Cat McVeigh XX 1
9. Alexandra Sloan XXI-XXII 2
10. Nicholas Malfoy XXII-XXV 4
11. Kayla Eulalia Morra XXVII-XXVIII 2
12. Alexandra Sloan XXIX-XXXIII 5
13. Nyssa Shadow XXXIV 1
14. Kayla Eulalia Morra XXXV-XXXVI 2
15. Jasper McCarthy XXXVII-XLIV 8

REDAKTOR NACZELNY "KLEKSA"

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Fides Cheeks VII 1
2. Nick DeuMus VIII-IX 2
3. Max Potter X-XII 3
4. Bella Washington XVI-XVIII 3
5. Alexandra Martell XXII-XXIV 3
6. Christian Fyed XXV 1
7. Arianne Clair XXVI-XXIX 4
8. Alexandra Sloan XXX-XXXII 3
9. Nyssa Shadow XXXII-XXXVII 6
10. Arianne Clair XXXVII-XXXVIII 2
11. Jasper McCarthy XXXVII-XL 4
12. Sophie Fitz XL-XLI 2
13.Jasper McCarthyXLII1
14.Ivy SparksXLII1
15.Maria B. SalvatoreXLIII1
16.Merica SchevreXLIII1
17.Arsen McGreenXLIII-XLIV2

SPECJALISTA DS. KULTURY I ROZRYWKI

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Fides Cheeks VII 1
2. Solenka Lind VII 1
3. May Momente VIII 1
4. Acronym Nemo VIII 1
5. Nick DeuMus VIII 1
6. Russel Hart IX 1
7. Len Tao IX 1
8. Nick DeuMus XI 1
9. Alex Dribble XV 1
10. Rafael Weden XXVI-XXVII 2
11. Christian Fyed XXVI-XXXI 6
12. Nyssa Shadow XXXII-XXXVI 5
13. Christian Fyed XLIII 1

SPECJALISTA DS. EGZAMINÓW

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Yda McNarcissen XI 1

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIÓW

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Arianne Clair XXVII-XXVIII 2
2. Katherine Preston XXIX-XXXI 3
3. Kayla E. Morra XXXV-XXXVI 2

INKWIZYTOR

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Lauren Griffindor II 1
2. Dżemiś III-IV 2
3. Stefan van Calsten VI 1

ADIUNKT

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Bella Washington XVIII-XIX 2
2. Yda McNarcisson XVIII-XIX 2
3. Martin McCarthy XVIII-XIX 2
4. Daria Redbird XVIII-XIX 2

GRAFIK

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Nick DeuMus V-IX 5
2. Cedrik Danger VII-XI 5
3. Max Potter XII-XIV 3
4. Elva Fyed XV 1
5. Russel Hart XVI 1
6. Elva Fyed XVI 1
7. Yda McNarcissen XVII-XX 4
8. Cat McVeigh XX 1
9. Alexandra Sloan XXI-XXII 2
10. Nicholas Malfoy XXII-XXV 4
11. Kayla Eulalia Morra XXVII-XXVIII 2
12. Alexandra Sloan XXIX-XXXIII 5
13. Nyssa Shadow XXXIV 1
14. Kayla Eulalia Morra XXXV-XXXVI 2
15. Jasper McCarthy XXXVII-XLIV 8

REDAKTOR NACZELNY "KLEKSA"

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Fides Cheeks VII 1
2. Nick DeuMus VIII-IX 2
3. Max Potter X-XII 3
4. Bella Washington XVI-XVIII 3
5. Alexandra Martell XXII-XXIV 3
6. Christian Fyed XXV 1
7. Arianne Clair XXVI-XXIX 4
8. Alexandra Sloan XXX-XXXII 3
9. Nyssa Shadow XXXII-XXXVII 6
10. Arianne Clair XXXVII-XXXVIII 2
11. Jasper McCarthy XXXVII-XL 4
12. Sophie Fitz XL-XLI 2
13.Jasper McCarthyXLII1
14.Ivy SparksXLII1
15.Maria B. SalvatoreXLIII1
16.Merica SchevreXLIII1
17.Arsen McGreenXLIII-XLIV2

SPECJALISTA DS. KULTURY I ROZRYWKI

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Fides Cheeks VII 1
2. Solenka Lind VII 1
3. May Momente VIII 1
4. Acronym Nemo VIII 1
5. Nick DeuMus VIII 1
6. Russel Hart IX 1
7. Len Tao IX 1
8. Nick DeuMus XI 1
9. Alex Dribble XV 1
10. Rafael Weden XXVI-XXVII 2
11. Christian Fyed XXVI-XXXI 6
12. Nyssa Shadow XXXII-XXXVI 5
13. Christian Fyed XLIII 1

SPECJALISTA DS. EGZAMINÓW

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Yda McNarcissen XI 1

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIÓW

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Arianne Clair XXVII-XXVIII 2
2. Katherine Preston XXIX-XXXI 3
3. Kayla E. Morra XXXV-XXXVI 2

INKWIZYTOR

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Lauren Griffindor II 1
2. Dżemiś III-IV 2
3. Stefan van Calsten VI 1

ADIUNKT

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Bella Washington XVIII-XIX 2
2. Yda McNarcisson XVIII-XIX 2
3. Martin McCarthy XVIII-XIX 2
4. Daria Redbird XVIII-XIX 2

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

20:40-21:15

WoMMiR

wh_lochy

18:00 - 18:45

NUMEROLOGIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

19:00-19:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

20:00-20:45

ASTRONOMIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

21:00-21:45

ASTRONOMIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

Najlepsi uczniowie:

Emerald Harlequin 2401 pkt
Noelia Murphy 996 pkt
Gabriel Lazzarus 648 pkt
Nomatorre Dreamfant 643 pkt
Dominica Davies 309 pkt

Opiekun: prof. Nicolas Cane

Prefekt: Dominica Davies

Prefekt: Noelia Murphy

Kapitan: Oliver Black

Specjalista: Nomatorre Dreamfant

Prefekt naczelny: Emerald Harlequin


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Marina Athertone 4234 pkt
Vanessa Vess 3582 pkt
Hanna Moore 3208 pkt
Scarlett Spider 3039 pkt
Mare Palvin 1613 pkt

Opiekun: prof. Nicole de Mortier

Prefekt: Marina Athertone

Prefekt: Vivienne Cervantes

Kapitan: Vanessa Vess

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już x 2020 r.!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.