Uczniów

Gryffindor

136

Hufflepuff

131

Ravenclaw

132

Slytherin

143

Ogółem

542

W rezerwie

4
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 5361 pkt
Nicole Sketch 4512 pkt
Beatrice Sayre 4366 pkt
Alex McCourtney 4112 pkt
Pencier Knot 3162 pkt

Opiekun: prof. Emerald Harlequin

Prefekt: Pencier Knot

Prefekt: Wendy Slinkhard

Kapitan: Nicole Sketch

Specjalista: Beatrice Sayre

Prefekt naczelny: Nicole Sketch


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Anulka Riddle 4098 pkt
Isabelle Sancley 3092 pkt
Abbigail Strawberry 1782 pkt
Lily Evans 1768 pkt
Natalie Moor 1490 pkt

Opiekun: prof. Lou Rossen

Prefekt: Isabelle Sancley

Prefekt: Kuro Suzuki

Kapitan: William Prowse

Specjalista: Clarissa B. Valladares


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

136

Hufflepuff

131

Ravenclaw

132

Slytherin

143

Ogółem

542

W rezerwie

4
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

Zaklęcia

wh_sala_1

19:20-19:55

Historia Magii

wh_biblioteka

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

19:20-19:55

Numerologia

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Numerologia

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Zaklęcia

wh_sala_2

21:20 - 21:55

Numerologia*

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Zaklęcia

wh_sala_3

20:00-20:35

Zaklęcia

wh_sala_3

20:40-21:15

Numerologia

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

GRAFIK

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Nick DeuMus V-IX 5
2. Cedrik Danger VII-XI 5
3. Max Potter XII-XIV 3
4. Elva Fyed XV 1
5. Russel Hart XVI 1
6. Elva Fyed XVI 1
7. Yda McNarcissen XVII-XX 4
8. Cat McVeigh XX 1
9. Alexandra Sloan XXI-XXII 2
10. Nicholas Malfoy XXII-XXV 4
11. Kayla Eulalia Morra XXVII-XXVIII 2
12. Alexandra Sloan XXIX-XXXIII 5
13. Nyssa Shadow XXXIV 1
14. Kayla Eulalia Morra XXXV-XXXVI 2
15. Jasper McCarthy XXXVII-XLV 9

REDAKTOR NACZELNY "KLEKSA"

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Fides Cheeks VII 1
2. Nick DeuMus VIII-IX 2
3. Max Potter X-XII 3
4. Bella Washington XVI-XVIII 3
5. Alexandra Martell XXII-XXIV 3
6. Christian Fyed XXV 1
7. Arianne Clair XXVI-XXIX 4
8. Alexandra Sloan XXX-XXXII 3
9. Nyssa Shadow XXXII-XXXVII 6
10. Arianne Clair XXXVII-XXXVIII 2
11. Jasper McCarthy XXXVII-XL 4
12. Sophie Fitz XL-XLI 2
13.Jasper McCarthyXLII1
14.Ivy SparksXLII1
15.Maria B. SalvatoreXLIII1
16.Merica SchevreXLIII1
17.Arsen McGreenXLIII-XLV3

SPECJALISTA DS. KULTURY I ROZRYWKI

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Fides Cheeks VII 1
2. Solenka Lind VII 1
3. May Momente VIII 1
4. Acronym Nemo VIII 1
5. Nick DeuMus VIII 1
6. Russel Hart IX 1
7. Len Tao IX 1
8. Nick DeuMus XI 1
9. Alex Dribble XV 1
10. Rafael Weden XXVI-XXVII 2
11. Christian Fyed XXVI-XXXI 6
12. Nyssa Shadow XXXII-XXXVI 5
13. Christian Fyed XLIII 1
14. Arsen McGreen XLIV 1
15. Naija Kamalasundari XLV 1

SPECJALISTA DS. EGZAMINÓW

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Yda McNarcissen XI 1

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIÓW

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Arianne Clair XXVII-XXVIII 2
2. Katherine Preston XXIX-XXXI 3
3. Kayla E. Morra XXXV-XXXVI 2
4. Nicole de Mortier XLIV-XLV 2

INKWIZYTOR

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Lauren Griffindor II 1
2. Dżemiś III-IV 2
3. Stefan van Calsten VI 1

ADIUNKT

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Bella Washington XVIII-XIX 2
2. Yda McNarcisson XVIII-XIX 2
3. Martin McCarthy XVIII-XIX 2
4. Daria Redbird XVIII-XIX 2

GRAFIK

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Nick DeuMus V-IX 5
2. Cedrik Danger VII-XI 5
3. Max Potter XII-XIV 3
4. Elva Fyed XV 1
5. Russel Hart XVI 1
6. Elva Fyed XVI 1
7. Yda McNarcissen XVII-XX 4
8. Cat McVeigh XX 1
9. Alexandra Sloan XXI-XXII 2
10. Nicholas Malfoy XXII-XXV 4
11. Kayla Eulalia Morra XXVII-XXVIII 2
12. Alexandra Sloan XXIX-XXXIII 5
13. Nyssa Shadow XXXIV 1
14. Kayla Eulalia Morra XXXV-XXXVI 2
15. Jasper McCarthy XXXVII-XLV 9

REDAKTOR NACZELNY "KLEKSA"

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Fides Cheeks VII 1
2. Nick DeuMus VIII-IX 2
3. Max Potter X-XII 3
4. Bella Washington XVI-XVIII 3
5. Alexandra Martell XXII-XXIV 3
6. Christian Fyed XXV 1
7. Arianne Clair XXVI-XXIX 4
8. Alexandra Sloan XXX-XXXII 3
9. Nyssa Shadow XXXII-XXXVII 6
10. Arianne Clair XXXVII-XXXVIII 2
11. Jasper McCarthy XXXVII-XL 4
12. Sophie Fitz XL-XLI 2
13.Jasper McCarthyXLII1
14.Ivy SparksXLII1
15.Maria B. SalvatoreXLIII1
16.Merica SchevreXLIII1
17.Arsen McGreenXLIII-XLV3

SPECJALISTA DS. KULTURY I ROZRYWKI

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Fides Cheeks VII 1
2. Solenka Lind VII 1
3. May Momente VIII 1
4. Acronym Nemo VIII 1
5. Nick DeuMus VIII 1
6. Russel Hart IX 1
7. Len Tao IX 1
8. Nick DeuMus XI 1
9. Alex Dribble XV 1
10. Rafael Weden XXVI-XXVII 2
11. Christian Fyed XXVI-XXXI 6
12. Nyssa Shadow XXXII-XXXVI 5
13. Christian Fyed XLIII 1
14. Arsen McGreen XLIV 1
15. Naija Kamalasundari XLV 1

SPECJALISTA DS. EGZAMINÓW

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Yda McNarcissen XI 1

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIÓW

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Arianne Clair XXVII-XXVIII 2
2. Katherine Preston XXIX-XXXI 3
3. Kayla E. Morra XXXV-XXXVI 2
4. Nicole de Mortier XLIV-XLV 2

INKWIZYTOR

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Lauren Griffindor II 1
2. Dżemiś III-IV 2
3. Stefan van Calsten VI 1

ADIUNKT

L.P.Liczba porządkowaLiczba porządkowa PRACOWNIK OP Okres pracy CP Czas pracy
1. Bella Washington XVIII-XIX 2
2. Yda McNarcisson XVIII-XIX 2
3. Martin McCarthy XVIII-XIX 2
4. Daria Redbird XVIII-XIX 2

18:40-19:15

Zaklęcia

wh_sala_1

19:20-19:55

Historia Magii

wh_biblioteka

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

19:20-19:55

Numerologia

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Numerologia

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Zaklęcia

wh_sala_2

21:20 - 21:55

Numerologia*

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Zaklęcia

wh_sala_3

20:00-20:35

Zaklęcia

wh_sala_3

20:40-21:15

Numerologia

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Quidditch

wh_stadion

Najlepsi uczniowie:

Rika Vitani 5242 pkt
Alice Jackson 4328 pkt
Dominika Gerbech 3997 pkt
Agnes Cleofe 2725 pkt
Layla Raelly 2573 pkt

Opiekun: prof. Elizabeth Pulze

Prefekt: Dominika Gerbech

Prefekt: Mary Rivers

Kapitan: Layla Raelly

Specjalista: Sandip Wright

Prefekt naczelny: Rika Vitani


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Louri Kerrigan 5719 pkt
Evelyn Kerrigan 5205 pkt
Hanna Moore 3997 pkt
Violet Fortesque 3046 pkt
Oligator Seasky 2561 pkt

Opiekun: prof. Maria B. Salvatore

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Oligator Seasky

Kapitan: Louri Kerrigan

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.