Uczniów

Gryffindor

134

Hufflepuff

127

Ravenclaw

127

Slytherin

142

Ogółem

530

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 2129 pkt
Nicole Sketch 1941 pkt
Beatrice Sayre 1871 pkt
Alex McCourtney 1742 pkt
Pencier Knot 1290 pkt

Opiekun: prof. Emerald Harlequin

Prefekt: Pencier Knot

Prefekt: Wendy Slinkhard

Kapitan: Nicole Sketch

Specjalista: Beatrice Sayre

Prefekt naczelny: Nicole Sketch


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Isabelle Sancley 1547 pkt
Anulka Riddle 1495 pkt
William Prowse 1087 pkt
Abbigail Strawberry 1002 pkt
Natalie Moor 811 pkt

Opiekun: prof. Lou Rossen

Prefekt: Isabelle Sancley

Prefekt: Kuro Suzuki

Kapitan: William Prowse

Specjalista: Clarissa B. Valladares


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

134

Hufflepuff

127

Ravenclaw

127

Slytherin

142

Ogółem

530

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_2

19:20-19:55

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

17:20 - 17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Eliksiry*

wh_lochy

18:40-19:15

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

20:00-20:35

Transmutacja

wh_sala_3

20:40-21:15

Transmutacja

wh_sala_3

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

XII rok szkolny

WH - SMIC 80:240

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Aurelia Danger S Obrońca
2. Daria Redbird R Obrońca
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Dandai Eman G Obrońca
5. Reale Sanchez R Ścigający
6. Konrad Moon S Pałkarz
7. Christian Fyed (K) N Ścigający
8. Severus Black S Ścigający
9. Paulina Żurawka G Ścigający
10. Rafael de Laet G Szukający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Brian McLagen R Pałkarz
13. Elva Fyed S Ścigający

XIV rok szkolny

WH - SMIC 500:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Godric Alex S Obrońca
2. Elva Fyed (K) N Ścigający
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Lilianna Fotch G Szukający
5. Reale Sanchez R Obrońca
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Martin McCarthy N Ścigający
9. Przemek Fravell N Pałkarz
10. Bladex Washington N Ścigający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Markus Fotch S Pałkarz
13. Loony Moony N Szukający
14. Bella Washington G Ścigający

XX rok szkolny

WH - AMS 230:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Arcturus Boot H Ścigający
2. Elva Fyed N Ścigający
3. Nicholas Malfoy N Ścigający
4. Jacob Amelson R Ścigający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Severus Black S Ścigający
9. Anette Ryu R Szukający
10. Liliana Skouris S Obrońca
11. Godric Alex S Pałkarz
12. Jose Juan Barea R Obrońca
13. Bella Washington (K) N Pałkarz
14. Clair McAlister S Szukający
15. Sabrina Evans H Szukający

XXII rok szkolny

WH - SMIC 270:620

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Jagoda Black R Szukający
2. Kacper Medrych H Obrońca
3. Elva Fyed S Ścigający
4. Olivia Pringle S Szukający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. James Wilton H Obrońca
7. Christian Fyed
8. Hanna Riddle N Ścigający
9. Amy McCarthy S Obrońca
10. Aga Vielt N Pałkarz
11. Patrycja Smile R Pałkarz
12. Katherine Potter H Szukający
13. Bella Washington (K) N Ścigający
14. Greg Heffley H Ścigający
15. Jose Juan Barea R Obrońca
16. Lili Lovegood S Pałkarz
17. Nel Lestrange S Ścigający
18. Simon Hodge S Ścigający
19. Natalia Przygoda G Szukający

XXIX rok szkolny

WH - AMS 760:440

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. James Thomas (K1) R Ścigający
2. Emily Thomas (K2) R Ścigający
3. Alexandra Sloan (K3) S Obrońca
4. Izabella Montez S Ścigający
5. Hanna Moore S Szukający
6. Alaska White S Ścigający
7. Christian Fyed
8. Krzysiek Kot N Pałkarz
9. Alice Radcliffe N Pałkarz

XII rok szkolny

WH - SMIC 80:240

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Aurelia Danger S Obrońca
2. Daria Redbird R Obrońca
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Dandai Eman G Obrońca
5. Reale Sanchez R Ścigający
6. Konrad Moon S Pałkarz
7. Christian Fyed (K) N Ścigający
8. Severus Black S Ścigający
9. Paulina Żurawka G Ścigający
10. Rafael de Laet G Szukający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Brian McLagen R Pałkarz
13. Elva Fyed S Ścigający

XIV rok szkolny

WH - SMIC 500:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Godric Alex S Obrońca
2. Elva Fyed (K) N Ścigający
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Lilianna Fotch G Szukający
5. Reale Sanchez R Obrońca
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Martin McCarthy N Ścigający
9. Przemek Fravell N Pałkarz
10. Bladex Washington N Ścigający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Markus Fotch S Pałkarz
13. Loony Moony N Szukający
14. Bella Washington G Ścigający

XX rok szkolny

WH - AMS 230:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Arcturus Boot H Ścigający
2. Elva Fyed N Ścigający
3. Nicholas Malfoy N Ścigający
4. Jacob Amelson R Ścigający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Severus Black S Ścigający
9. Anette Ryu R Szukający
10. Liliana Skouris S Obrońca
11. Godric Alex S Pałkarz
12. Jose Juan Barea R Obrońca
13. Bella Washington (K) N Pałkarz
14. Clair McAlister S Szukający
15. Sabrina Evans H Szukający

XXII rok szkolny

WH - SMIC 270:620

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Jagoda Black R Szukający
2. Kacper Medrych H Obrońca
3. Elva Fyed S Ścigający
4. Olivia Pringle S Szukający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. James Wilton H Obrońca
7. Christian Fyed
8. Hanna Riddle N Ścigający
9. Amy McCarthy S Obrońca
10. Aga Vielt N Pałkarz
11. Patrycja Smile R Pałkarz
12. Katherine Potter H Szukający
13. Bella Washington (K) N Ścigający
14. Greg Heffley H Ścigający
15. Jose Juan Barea R Obrońca
16. Lili Lovegood S Pałkarz
17. Nel Lestrange S Ścigający
18. Simon Hodge S Ścigający
19. Natalia Przygoda G Szukający

XXIX rok szkolny

WH - AMS 760:440

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. James Thomas (K1) R Ścigający
2. Emily Thomas (K2) R Ścigający
3. Alexandra Sloan (K3) S Obrońca
4. Izabella Montez S Ścigający
5. Hanna Moore S Szukający
6. Alaska White S Ścigający
7. Christian Fyed
8. Krzysiek Kot N Pałkarz
9. Alice Radcliffe N Pałkarz

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_2

19:20-19:55

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

17:20 - 17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Eliksiry*

wh_lochy

18:40-19:15

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

20:00-20:35

Transmutacja

wh_sala_3

20:40-21:15

Transmutacja

wh_sala_3

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

Najlepsi uczniowie:

Rika Vitani 2105 pkt
Dominika Gerbech 1739 pkt
Alice Jackson 1650 pkt
Layla Raelly 1218 pkt
Mary Rivers 1208 pkt

Opiekun: prof. Elizabeth Pulze

Prefekt: Dominika Gerbech

Prefekt: Mary Rivers

Kapitan: Layla Raelly

Specjalista: Sandip Wright

Prefekt naczelny: Rika Vitani


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Hanna Moore 2303 pkt
Louri Kerrigan 2135 pkt
Evelyn Kerrigan 1993 pkt
Kasumi Sakura 1449 pkt
Robin Ondori 1223 pkt

Opiekun: prof. Maria B. Salvatore

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Oligator Seasky

Kapitan: Louri Kerrigan

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.