Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Renée Parker 2689 pkt
Nicole Sketch 2532 pkt
Alex McCourtney 2492 pkt
Paola Quinn 2094 pkt
Kassandra Grimshaw 1433 pkt

Opiekun: prof. Naija Kamalasundari

Prefekt: Nicole Sketch

Prefekt: Renée Parker

Kapitan: Miriam McGreen

Specjalista: Alex McCourtney


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Sky Pulsatilla 6595 pkt
Lou Rossen 5118 pkt
Jasper Willow 2582 pkt
Vanessa Smith 1170 pkt
Blanca Toulouse 951 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Jasper Willow

Prefekt: Lou Rossen

Kapitan: Abbigail Smith

Specjalista: Jasper Willow

Prefekt naczelny: Sky Pulsatilla


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

20:40-21:15

WoMMiR

wh_lochy

18:00 - 18:45

NUMEROLOGIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

19:00-19:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

20:00-20:45

ASTRONOMIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

21:00-21:45

ASTRONOMIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO DOM LNLata nauki RURok ukończenia EGZWyniki egzaminów IŚwiadectwo po I klasie IIŚwiadectwo po II klasie IIIŚwiadectwo po III klasie
1. Fides Cheeks R IV V VI VI brak brak brak brak
2. Irmina Danger S IV V VI VI brak brak brak brak
3. Solenka Lind S IV V VI VI brak brak brak brak
4. Katrin Carax S V VI VII VII brak brak brak brak
5. Konrad Moon S V VI VII VII brak brak brak brak
6. Karolina Potter G V VI VII VII brak brak brak brak
7. Daga Fly G V VI VII VII brak brak brak brak
8. Tamara Colloportus S VI VII VIII VIII [tu] brak brak [tu]
9. Aurelia Danger S VIII IX X X [tu] [tu] [tu] [tu]
10. Christian Fyed S VIII IX X X [tu] [tu] [tu] [tu]
11. Edwart Fallon H X X [tu]

brak

brak

[tu]
12. Daria Redbird R X XI XII XII

[tu]

[tu]

[tu] [tu]
13. Elva Fyed S V XII XIII XIII

[tu]

brak

[tu] [tu]
14. Kao Eleve R IX XII XIII XIV

[tu]

[tu]

[tu]

[tu]
15. Bella Washington G XII XIII XIV XIV

[tu]

[tu]

[tu]

[tu]
16. Cassie Fyed S XIV XV XV [tu] brak [tu] [tu]
17. Godric Alex S XIV XV XVI XVI [tu] [tu] [tu] [tu]
18. Kukiz DeuMus R XIV XV XVI XVI [tu] [tu] [tu] [tu]
19. Jamie Prau R XVII XVIII XVIII [tu] brak [tu] [tu]
20. Arsen McGreen R XVII XVIII XIX XIX [tu] [tu] [tu] [tu]
21. Luna Prau R XVII XVIII XIX XIX [tu] [tu] [tu] [tu]
22. Hermionka Bell G XVIII XIX XX XX [tu] [tu] [tu] [tu]
23. Debby Smiles H XVIII XIX XX XX [tu] [tu] [tu] [tu]
24. Vivienne Cervantes S XIX XX XX [tu] brak [tu] [tu]
25. Oktawia Milne H XIX XX XX [tu] brak [tu] [tu]
26. Effy Carter H XIX XX XXI XXI [tu] [tu] [tu] [tu]
27. Aga Vielt H XIX XX XXI XXI [tu] [tu] [tu] [tu]
28. Giinny Black R XIX XX XXI XXI [tu] [tu] [tu] [tu]
29. Hanna Riddle S XIX XX XXI XXI [tu] [tu] [tu] [tu]
30. Alexandra Martell S XX XXI XXI [tu] brak [tu] [tu]
31. James Wilton H XX XXI XXII XXII [tu] [tu] [tu] [tu]
32. Olivia Pringle S XX XXI XXII XXII [tu] [tu] [tu] [tu]
33. Beauty Castillo G XVIII XXI XXII XXII [tu] [tu] [tu] [tu]
34. Karolina Brenden H XXI XXII XXIII XXIII [tu] [tu] [tu] [tu]
35. Rafael Weden H XXIII XXIV XXIV [tu] brak [tu] [tu]
36. Alexander Cathville S XXIII XXIV XXIV [tu] brak [tu] [tu]
37. Moka Akashiya S XXI XXII XXIV XXIV [tu] [tu] [tu] [tu]
38. Kanadrianna Phoenix S XXII XXIII XXIV XXIV [tu] [tu] [tu] [tu]
39. Dedalus Marvin H XXII XXIII XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
40. Agatha Thomas R XXIII XXIV XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
41. Clementine Wilton S XXIII XXIV XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
42. Spencer Jenkins S XXIII XXIV XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
43. Maria A. Castellan S XXIII XXIV XXV XXV [tu] [tu] [tu] [tu]
44. Alexander Collotye G XXIV XXV XXVI XXVI [tu] [tu] [tu] [tu]
45. Grace Staley G XXV XXVI XXVI [tu] brak [tu] [tu]
46. Lilith Findabair G XXIV XXV XXVI XXVI [tu] [tu] [tu] [tu]
- Karolina Brenden H XXV XXVI XXVI [tu] brak [tu] [tu]
47. Lonelli Weden R XXIV XXV XXVI XXVI [tu] [tu] [tu] [tu]
48. Arianne Clair S XXIV XXV XXVI XXVI [tu] [tu] [tu] [tu]
49. Kayla Eulalia Morra G XXIII XXIV XXVII XXVII [tu] [tu] [tu] [tu]
50. George Jenkins H XXV XXVI XXVII XXVII [tu] [tu] [tu] [tu]
51. Adam Bein G XXVII XXVIII XXVIII brak brak [tu] [tu]
52. Katherine Preston G XXV XXVII XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
53. Matheos Hanzi-Eyon G XXVI XXVII XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
54. Alan Moonstone G XXVII XXVIII XXVIII [tu] brak [tu] [tu]
55. Ayano Iseki R XXIV XXV XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
56. Hoster Hightower R XXIII XXVI XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
57. Emily Thomas R XXVII XXVIII XXVIII [tu] brak [tu] [tu]
58. Naija Kamalasundari S XXVI XXVII XXVIII XXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
59. Lena DeCoursey G XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
60. Julie Cathville H XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
61. Owen Harper R XXVIII XXIX XXIX [tu] brak [tu] [tu]
62. Miranda Iseki R XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
63. James Thomas R XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
64. Marlen Cruciusx S XXVII XXVIII XXIX XXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
- Karolina Brenden H XXVIII XXX XXX brak brak [tu] [tu]
65. Alexandra Sloan S XXVII XXIX XXX XXX [tu] [tu] [tu] [tu]
- Rafael Weden H XXX XXXI XXXI [tu] brak [tu] [tu]
66. Valerie Prewett R XXX XXXI XXXI [tu] brak [tu] [tu]
67. Nyssa Shadow S XXIX XXX XXXI XXXI [tu] [tu] [tu] [tu]
68. Narcyza Lestrange R XXX XXXI XXXII XXXII [tu] [tu] [tu] [tu]
69. David Triddle H XXXI XXXII XXXIII XXXIII [tu] [brak] [tu] [tu]
70. James Smilth R XXXIII XXXIV XXXV XXXV [tu] [tu] [tu] [tu]
71. Kirya Melania Holt S XXXIII XXXIV XXXV XXXV [tu] [tu] [tu] [tu]
72. Ginny Lunita Comello G XXXV XXXVI XXXVI [tu] [brak] [tu] [tu]
73. Aurell Coral R XXXVI XXXVII XXXVIII XXXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
74. Sophie Fitz R XXXVI XXXVII XXXVIII XXXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
75. Aurora Fly R XXXVI XXXVII XXXVIII XXXVIII [tu] [tu] [tu] [tu]
76. Nicole de Mortier S XXXVII XXXVIII XXXIX XXXIX [tu] [tu] [tu] [tu]
77. Tequile Lovegood R XXXVIII XXXIX XL XL [tu] [tu] [tu] [tu]
78. Ivy Sparks R XXXVIII XXXIX XL XL [tu] [tu] [tu] [tu]
79. Sebastian Kostyk G XXXVIII XXXIX XL XL [tu] [tu] [tu] [tu]
80. Ursula Thot G XXXVIII XXXIX XL XL [tu] [tu] [tu] [tu]
81.Laura WagnerHXL XLIXLIbrakbrak[tu][tu]
82.Helen CarterRXXXIX XL XLIXLI[tu][tu][tu][tu]
83.Sunniva SorensenRXXXIX XL XLIXLI[tu][tu][tu][tu]
84.Maria B. SalvatoreSXXXIX XL XLIXLI[tu][tu][tu][tu]
85.Merica SchevreSXXXIX XL XLIXLI[tu][tu][tu][tu]
86.Cierra RhodesSXXXIX XL XLIXLI[tu]brak[tu][tu]
87.Suzanne VulpeculaSXL XLI XLIIXLII[tu][tu][tu][tu]
88.Daria ValienteG XLI XLII XLIIIXLIII[tu][tu][tu][tu]
89. Nicolas Cane R XLI XLII XLIII XLIII [tu] [tu] [tu] [tu]
90. Elizabeth Pulze R XLI XLII XLIII XLIII [tu] [tu] [tu] [tu]
L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO RURok ukończenia EGZWyniki egzaminów
1. Fides Cheeks VI brak
2. Irmina Danger VI brak
3. Solenka Lind VI brak
4. Katrin Carax VII brak
5. Konrad Moon VII brak
6. Karolina Potter VII brak
7. Daga Fly VII brak
8. Tamara Colloportus VIII [tu]
9. Aurelia Danger X [tu]
10. Christian Fyed X [tu]
11. Edwart Fallon X [tu]
12. Daria Redbird XII

[tu]

13. Elva Fyed XIII

[tu]

14. Kao Eleve XIV

[tu]

15. Bella Washington XIV

[tu]

16. Cassie Fyed XV [tu]
17. Godric Alex XVI [tu]
18. Kukiz DeuMus XVI [tu]
19. Jamie Prau XVIII [tu]
20. Marcin McGreen XIX [tu]
21. Luna Prau XIX [tu]
22. Hermionka Bell XX [tu]
23. Debby Smiles XX [tu]
24. Vivienne Cervantes XX [tu]
25. Oktawia Milne XX [tu]
26. Effy Carter XXI [tu]
27. Aga Vielt XXI [tu]
28. Giinny Black XXI [tu]
29. Hanna Riddle XXI [tu]
30. Alexandra Martell XXI [tu]
31. James Wilton XXII [tu]
32. Olivia Pringle XXII [tu]
33. Beauty Barea XXII [tu]
34. Karolina Brenden XXIII [tu]
35. Rafael Weden XXIV [tu]
36. Alexander Cathville XXIV [tu]
37. Moka Akashiya XXIV [tu]
38. Kanadrianna Phoenix XXIV [tu]
39. Dedalus Marvin XXV [tu]
40. Agatha Thomas XXV [tu]
41. Clementine Wilton XXV [tu]
42. Spencer Jenkins XXV [tu]
43. Maria A. Castellan XXV [tu]
44. Peter Castellan XXVI [tu]
45. Grace Staley XXVI [tu]
46. Lilith Findabair XXVI [tu]
- Karolina Brenden XXVI [tu]
47. Lonelli Weden XXVI [tu]
48. Arianne Clair XXVI [tu]
49. Kayla Eulalia Morra XXVII [tu]
50. George Jenkins XXVII [tu]
51. Adam Bein XXVIII brak
52. Katherine Preston XXVIII [tu]
53. Matheos Hanzi-Eyon XXVIII [tu]
54. Alan Moonstone XXVIII [tu]
55. Ayano Iseki XXVIII [tu]
56. Hoster Hightower XXVIII [tu]
57. Emily Thomas XXVIII [tu]
58. Naija Kamalasundari XXVIII [tu]
59. Lena DeCoursey XXIX [tu]
60. Julie Cathville XXIX [tu]
61. Owen Harper XXIX [tu]
62. Miranda Iseki XXIX [tu]
63. James Thomas XXIX [tu]
64. Marlen Cruciusx XXIX [tu]
- Karolina Brenden XXX brak
65. Alexandra Sloan XXX [tu]
- Rafael Weden XXXI [tu]
66. Valerie Prewett XXXI [tu]
67. Nyssa Shadow XXXI [tu]
68. Narcyza Lestrange XXXII [tu]
69. David Triddle XXXIII [tu]
70. James Smith XXXV [tu]
71. Kirya Melania Holt XXXV [tu]
72. Ginny Lunita Comello XXXV [tu]
73. Aurell Coral R XXXVIII [tu]
74. Sophie Fitz R XXXVIII [tu]
75. Aurora Fly RXXXVIII [tu]
76. Nicole de Mortier S XXXIX [tu]
77. Tequile Lovegood R =XL XL [tu]
78. Ivy Sparks R XL XL [tu]
79. Sebastian Kostyk G XL XL [tu]
80. Ursula Thot G XL XL [tu]
81.Laura WagnerH XLIbrak
82.Helen CarterR XLIbrak
83.Sunniva SorensenRXLI[tu]
84.Blair SalvatoreSXLI[tu]
85.Merica McGreenSXLI[tu]
86.Cierra RhodesSXLI[tu]
87.Suzanne GradesSXLII[tu]

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

20:40-21:15

WoMMiR

wh_lochy

18:00 - 18:45

NUMEROLOGIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

19:00-19:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

20:00-20:45

ASTRONOMIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

21:00-21:45

ASTRONOMIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

Najlepsi uczniowie:

Emerald Harlequin 2401 pkt
Noelia Murphy 996 pkt
Gabriel Lazzarus 648 pkt
Nomatorre Dreamfant 643 pkt
Dominica Davies 309 pkt

Opiekun: prof. Nicolas Cane

Prefekt: Dominica Davies

Prefekt: Noelia Murphy

Kapitan: Oliver Black

Specjalista: Nomatorre Dreamfant

Prefekt naczelny: Emerald Harlequin


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Marina Athertone 4234 pkt
Vanessa Vess 3582 pkt
Hanna Moore 3208 pkt
Scarlett Spider 3039 pkt
Mare Palvin 1613 pkt

Opiekun: prof. Nicole de Mortier

Prefekt: Marina Athertone

Prefekt: Vivienne Cervantes

Kapitan: Vanessa Vess

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już x 2020 r.!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.