Uczniów

Gryffindor

134

Hufflepuff

127

Ravenclaw

127

Slytherin

142

Ogółem

530

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 2129 pkt
Nicole Sketch 1905 pkt
Beatrice Sayre 1823 pkt
Alex McCourtney 1706 pkt
Pencier Knot 1290 pkt

Opiekun: prof. Emerald Harlequin

Prefekt: Pencier Knot

Prefekt: Wendy Slinkhard

Kapitan: Nicole Sketch

Specjalista: Beatrice Sayre

Prefekt naczelny: Nicole Sketch


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Isabelle Sancley 1532 pkt
Anulka Riddle 1495 pkt
William Prowse 1087 pkt
Abbigail Strawberry 1002 pkt
Natalie Moor 811 pkt

Opiekun: prof. Lou Rossen

Prefekt: Isabelle Sancley

Prefekt: Kuro Suzuki

Kapitan: William Prowse

Specjalista: Clarissa B. Valladares


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

134

Hufflepuff

127

Ravenclaw

127

Slytherin

142

Ogółem

530

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_2

19:20-19:55

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

17:20 - 17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Eliksiry*

wh_lochy

18:40-19:15

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

20:00-20:35

Transmutacja

wh_sala_3

20:40-21:15

Transmutacja

wh_sala_3

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

IX rok szkolny

organizator - Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO PKTLiczba punktów MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Aurelia Danger 31 3 3 0 9
. Christian Fyed 31 3 1 2 7
3. Mateusz Magican 18 3 2 1 7
4. Lily Potter 1 3 0 3 0

XII rok szkolny

organizatorzy - Christian Fyed & Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Cassie Fyed 3 3 0 6
2. Aurelia Danger 4 3 1 9
3. Darek Bus 3 1 2 5
4. Reale Sanchez 3 2 1 7
5. Elva Fyed 3 1 2 6
6. Adrian Potter 1 0 1 1
7. Rafael de Laet 1 0 1 0
. Ewelina Plachimowicz 1 0 1 0
. Bella Washington 1 0 1 0
TPNumer turnieju RSRok szkolny NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy PKTLiczba punktów NAGNagroda
I IX Aurelia Danger 3 3 0 9 31 [tu]
I IX Christian Fyed 3 1 2 7 31 [tu]
II XII Cassie Fyed 3 3 0 6 - [tu]

IX rok szkolny

organizator - Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO PKTLiczba punktów MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Aurelia Danger 31 3 3 0 9
. Christian Fyed 31 3 1 2 7
3. Mateusz Magican 18 3 2 1 7
4. Lily Potter 1 3 0 3 0

XII rok szkolny

organizatorzy - Christian Fyed & Martin McCarthy

L.P.Liczba porządkowa NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy
1. Cassie Fyed 3 3 0 6
2. Aurelia Danger 4 3 1 9
3. Darek Bus 3 1 2 5
4. Reale Sanchez 3 2 1 7
5. Elva Fyed 3 1 2 6
6. Adrian Potter 1 0 1 1
7. Rafael de Laet 1 0 1 0
. Ewelina Plachimowicz 1 0 1 0
. Bella Washington 1 0 1 0
TPNumer turnieju RSRok szkolny NAZWISKO MMecze WWygrane PPrzegrane RRemisy PKTLiczba punktów NAGNagroda
I IX Aurelia Danger 3 3 0 9 31 [tu]
I IX Christian Fyed 3 1 2 7 31 [tu]
II XII Cassie Fyed 3 3 0 6 - [tu]

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Transmutacja

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Transmutacja

wh_sala_2

19:20-19:55

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Starożytne runy

wh_wieza_polnocna

20:40-21:15

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

17:20 - 17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Eliksiry*

wh_lochy

18:40-19:15

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_sala_3

20:00-20:35

Transmutacja

wh_sala_3

20:40-21:15

Transmutacja

wh_sala_3

21:20-21:55

Latanie dla Zaawansowanych

wh_stadion

Najlepsi uczniowie:

Rika Vitani 2105 pkt
Dominika Gerbech 1703 pkt
Alice Jackson 1650 pkt
Layla Raelly 1218 pkt
Mary Rivers 1208 pkt

Opiekun: prof. Elizabeth Pulze

Prefekt: Dominika Gerbech

Prefekt: Mary Rivers

Kapitan: Layla Raelly

Specjalista: Sandip Wright

Prefekt naczelny: Rika Vitani


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Hanna Moore 2303 pkt
Louri Kerrigan 2135 pkt
Evelyn Kerrigan 1993 pkt
Kasumi Sakura 1449 pkt
Robin Ondori 1223 pkt

Opiekun: prof. Maria B. Salvatore

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Oligator Seasky

Kapitan: Louri Kerrigan

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.