Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Renée Parker 2689 pkt
Nicole Sketch 2532 pkt
Alex McCourtney 2492 pkt
Paola Quinn 2094 pkt
Kassandra Grimshaw 1433 pkt

Opiekun: prof. Naija Kamalasundari

Prefekt: Nicole Sketch

Prefekt: Renée Parker

Kapitan: Miriam McGreen

Specjalista: Alex McCourtney


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Sky Pulsatilla 6595 pkt
Lou Rossen 5118 pkt
Jasper Willow 2582 pkt
Vanessa Smith 1170 pkt
Blanca Toulouse 951 pkt

Opiekun: prof. Jasper McCarthy

Prefekt: Jasper Willow

Prefekt: Lou Rossen

Kapitan: Abbigail Smith

Specjalista: Jasper Willow

Prefekt naczelny: Sky Pulsatilla


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

145

Hufflepuff

146

Ravenclaw

100

Slytherin

160

Ogółem

551

W rezerwie

11
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

20:40-21:15

WoMMiR

wh_lochy

18:00 - 18:45

NUMEROLOGIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

19:00-19:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

20:00-20:45

ASTRONOMIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

21:00-21:45

ASTRONOMIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

Rada Pedagogiczna - Sesja Egzaminacyjna

Autor: Martin McCarthy

Dodano: 2020-11-19 21:53:59

Liczba komentarzy: 0



Rada Pedagogiczna
20.11.2020r. (piątek), godz. 21:20
wh_nauczyciele

Dyrekcja Wirtualnego Hogwartu zaprasza nauczycieli na radę pedagogiczną dot. organizacji sesji egzaminacyjnej.

Nauczyciele, którzy chcą być w komisji, ale nie mogą pojawić się na radzie, proszeni są o zgłoszenie swojej dyspozycji do dowolnego członka Dyrekcji.

Dyrekcja WH


Spieszę donieść uczennicom III klasy, że Komisja Planowa zakończyła swoje posiedzenie, które zaowocowało najnowszym harmonogramem sesji egzaminacyjnej. Odnajdziecie go w bloku oraz klikając TUTAJ.

Przewodniczący Komisji Planowej
JM

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

18:00-18:35

OPCM

wh_sala_2

18:40-19:15

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

19:20-19:55

Wróżbiarstwo

wh_wieza_polnocna

20:00-20:35

Zielarstwo

wh_cieplarnia

20:40-21:15

WoMMiR

wh_lochy

18:00 - 18:45

NUMEROLOGIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

19:00-19:45

WIEDZA O MAGICZNYCH MIEJSCACH I RYTUAŁACH
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

20:00-20:45

ASTRONOMIA
egzamin podstawowy

wh_wielka_sala

21:00-21:45

ASTRONOMIA
egzamin rozszerzony

wh_wielka_sala

Najlepsi uczniowie:

Emerald Harlequin 2401 pkt
Noelia Murphy 996 pkt
Gabriel Lazzarus 648 pkt
Nomatorre Dreamfant 643 pkt
Dominica Davies 309 pkt

Opiekun: prof. Nicolas Cane

Prefekt: Dominica Davies

Prefekt: Noelia Murphy

Kapitan: Oliver Black

Specjalista: Nomatorre Dreamfant

Prefekt naczelny: Emerald Harlequin


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Marina Athertone 4234 pkt
Vanessa Vess 3582 pkt
Hanna Moore 3208 pkt
Scarlett Spider 3039 pkt
Mare Palvin 1613 pkt

Opiekun: prof. Nicole de Mortier

Prefekt: Marina Athertone

Prefekt: Vivienne Cervantes

Kapitan: Vanessa Vess

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już x 2020 r.!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.