Uczniów

Gryffindor

136

Hufflepuff

131

Ravenclaw

132

Slytherin

143

Ogółem

542

W rezerwie

4
Wyszukaj ucznia:
  • do 25.06 - Wysyłanie na sowę dyrekcji gotowych arkuszy egzaminów (na obu poziomach)
  • do 25.06 - Wysyłanie ocen końcoworocznych w kl. III
  • do 25.06 - Wysyłanie ocen proponowanych w kl. I i II

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 5361 pkt
Nicole Sketch 4512 pkt
Beatrice Sayre 4366 pkt
Alex McCourtney 4112 pkt
Pencier Knot 3162 pkt

Opiekun: prof. Emerald Harlequin

Prefekt: Pencier Knot

Prefekt: Wendy Slinkhard

Kapitan: Nicole Sketch

Specjalista: Beatrice Sayre

Prefekt naczelny: Nicole Sketch


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Anulka Riddle 4098 pkt
Isabelle Sancley 3092 pkt
Abbigail Strawberry 1782 pkt
Lily Evans 1768 pkt
Natalie Moor 1490 pkt

Opiekun: prof. Lou Rossen

Prefekt: Isabelle Sancley

Prefekt: Kuro Suzuki

Kapitan: William Prowse

Specjalista: Clarissa B. Valladares


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

136

Hufflepuff

131

Ravenclaw

132

Slytherin

143

Ogółem

542

W rezerwie

4
Wyszukaj ucznia:

19:20-19:55

OPCM

wh_sala_1

20:00-20:35

OPCM

wh_sala_1

20:40-21:15

Eliksiry

wh_lochy

17:20 - 17:55

OnMS*

wh_blonia

18:00-18:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

18:40-19:15

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20-19:55

Wampirologia

wh_sala_2

20:00-20:35

WoMMiR

wh_sala_2

20:40-21:15

WoMMiR

wh_sala_2

21:20-21:55

OPCM

wh_sala_2

17:20 - 17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Historia Magii

wh_biblioteka

18:40-19:15

Historia Magii

wh_biblioteka

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:00-20:35

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

Spis nauczycieli

19:20-19:55

OPCM

wh_sala_1

20:00-20:35

OPCM

wh_sala_1

20:40-21:15

Eliksiry

wh_lochy

17:20 - 17:55

OnMS*

wh_blonia

18:00-18:35

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

18:40-19:15

Mugoloznawstwo

wh_sala_2

19:20-19:55

Wampirologia

wh_sala_2

20:00-20:35

WoMMiR

wh_sala_2

20:40-21:15

WoMMiR

wh_sala_2

21:20-21:55

OPCM

wh_sala_2

17:20 - 17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Historia Magii

wh_biblioteka

18:40-19:15

Historia Magii

wh_biblioteka

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:00-20:35

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Zielarstwo

wh_cieplarnia

Najlepsi uczniowie:

Rika Vitani 5242 pkt
Alice Jackson 4328 pkt
Dominika Gerbech 3997 pkt
Agnes Cleofe 2725 pkt
Layla Raelly 2573 pkt

Opiekun: prof. Elizabeth Pulze

Prefekt: Dominika Gerbech

Prefekt: Mary Rivers

Kapitan: Layla Raelly

Specjalista: Sandip Wright

Prefekt naczelny: Rika Vitani


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Louri Kerrigan 5719 pkt
Evelyn Kerrigan 5205 pkt
Hanna Moore 3997 pkt
Violet Fortesque 3046 pkt
Oligator Seasky 2561 pkt

Opiekun: prof. Maria B. Salvatore

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Oligator Seasky

Kapitan: Louri Kerrigan

Specjalista: Hanna Moore


zobacz więcej
  • do 25.06 - Wysyłanie na sowę dyrekcji gotowych arkuszy egzaminów (na obu poziomach)
  • do 25.06 - Wysyłanie ocen końcoworocznych w kl. III
  • do 25.06 - Wysyłanie ocen proponowanych w kl. I i II

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Arsen McGreen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.