Uczniów

Gryffindor

115

Hufflepuff

103

Ravenclaw

97

Slytherin

141

Ogółem

456

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 1208 pkt
Marcin Sokół 1049 pkt
Patricia Wyzan 576 pkt
Tom Snow 406 pkt
Jacob White 400 pkt

Opiekun: Beatrice Sayre (wspomag. Nicole Sketch)

Prefekt: Marcin Sokół

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: Loona Greatheart

Prefekt naczelny: Wendy Slinkhard


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lily Evans 1700 pkt
Nina Verner 1218 pkt
Domi James 1139 pkt
Orsen Collins 753 pkt
Jameslily Potter 713 pkt

Opiekun: Sky Pulsatilla (wspomag. Jasper Willow-McGreen)

Prefekt: Lily Evans

Prefekt: Domi Xdrik

Kapitan: -

Specjalista: Orsen Collins


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

115

Hufflepuff

103

Ravenclaw

97

Slytherin

141

Ogółem

456

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Latanie

wh_sala_1

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:00-18:35

OnMS*

wh_blonia

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

OnMS*

wh_blonia

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

17:20-17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

WoMMiR

wh_sala_3

19:20-19:55

WoMMiR

wh_sala_3

20:00-20:35

Wampirologia

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

DRUŻYNY QUIDDITCHA - SLQ (XLVI RS)
GRYFFINDOR
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Wendy Slinkhard (K2) Obrońca
2 Alex McCourtney Szukający
3 Beatrice Sayre (K3) Ścigający
4 Nicole Sketch Ścigający
5 Pencier Knot Pałkarz
6 Kassandra Grimshaw Ścigający
HUFFLEPUFF
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Clarissa Valladares Obrońca
2 Elleen Reyes Obrońca
3 Mia Logan Pałkarz
4 Nina Verner Pałkarz
5 Abbigail Strawberry (K2) Ścigający
6 Anulka Riddle Ścigający
7 William Prowse Ścigający
8 Isabelle Sancley Szukający
9 Jessica Pott (K3) Szukający
RAVENCLAW
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Layla Raelly Ścigający
2 Oliver Black (K3) Ścigający
3 Alice Jackson (K2) Ścigający
4 Agnes Cleofe Szukający
5 Arahon Martenez YBarratora Obrońca
6 Sandip Wright Pałkarz
SLYTHERIN
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Louri Kerrigan Szukający
2 Hanna Moore Obrońca
3 Cici Nightmate Pałkarz
4 Oligator Seasky Pałkarz
5 Evelyn Kerrigan (K3) Ścigający
6 Vanessa Vess (K2) Ścigający
7 Alexis Nightmare Ścigający

DRUŻYNY QUIDDITCHA - SLQ (XLVI RS)
GRYFFINDOR
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Wendy Slinkhard (K2) Obrońca
2 Alex McCourtney Szukający
3 Beatrice Sayre (K3) Ścigający
4 Nicole Sketch Ścigający
5 Pencier Knot Pałkarz
6 Kassandra Grimshaw Ścigający
HUFFLEPUFF
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Clarissa Valladares Obrońca
2 Elleen Reyes Obrońca
3 Mia Logan Pałkarz
4 Nina Verner Pałkarz
5 Abbigail Strawberry (K2) Ścigający
6 Anulka Riddle Ścigający
7 William Prowse Ścigający
8 Isabelle Sancley Szukający
9 Jessica Pott (K3) Szukający
RAVENCLAW
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Layla Raelly Ścigający
2 Oliver Black (K3) Ścigający
3 Alice Jackson (K2) Ścigający
4 Agnes Cleofe Szukający
5 Arahon Martenez YBarratora Obrońca
6 Sandip Wright Pałkarz
SLYTHERIN
NR ZAWODNIK POZYCJA
1 Louri Kerrigan Szukający
2 Hanna Moore Obrońca
3 Cici Nightmate Pałkarz
4 Oligator Seasky Pałkarz
5 Evelyn Kerrigan (K3) Ścigający
6 Vanessa Vess (K2) Ścigający
7 Alexis Nightmare Ścigający

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Latanie

wh_sala_1

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:00-18:35

OnMS*

wh_blonia

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

OnMS*

wh_blonia

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

17:20-17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

WoMMiR

wh_sala_3

19:20-19:55

WoMMiR

wh_sala_3

20:00-20:35

Wampirologia

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

Najlepsi uczniowie:

Alice Jackson 2185 pkt
Layla Raelly 2148 pkt
Agatha Blackwood 1535 pkt
Cassie Harris 869 pkt
Mike Cleofe 478 pkt

Opiekun: Elizabeth Pulze (wspomag. Lou Rossen)

Prefekt: Alice Jackson

Prefekt: Layla Raelly

Kapitan: -

Specjalista: Agatha Blackwood


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Louri Kerrigan 1799 pkt
Evelyn Kerrigan 1789 pkt
Thomas Morgan 1568 pkt
Kasumi Sakura 1459 pkt
Alexis Nightmare 1187 pkt

Opiekun: Maria B. Salvatore (wspomag. Jasper McCarthy)

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Triss Merigold

Kapitan: -

Specjalista: Aofie Lupin-Black

Prefekt naczelny: Louri Kerrigan


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Lou Rossen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.