Uczniów

Gryffindor

115

Hufflepuff

103

Ravenclaw

97

Slytherin

141

Ogółem

456

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 1208 pkt
Marcin Sokół 1049 pkt
Patricia Wyzan 576 pkt
Tom Snow 406 pkt
Jacob White 400 pkt

Opiekun: Beatrice Sayre (wspomag. Nicole Sketch)

Prefekt: Marcin Sokół

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: Loona Greatheart

Prefekt naczelny: Wendy Slinkhard


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lily Evans 1700 pkt
Nina Verner 1218 pkt
Domi James 1139 pkt
Orsen Collins 753 pkt
Jameslily Potter 713 pkt

Opiekun: Sky Pulsatilla (wspomag. Jasper Willow-McGreen)

Prefekt: Lily Evans

Prefekt: Domi Xdrik

Kapitan: -

Specjalista: Orsen Collins


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

115

Hufflepuff

103

Ravenclaw

97

Slytherin

141

Ogółem

456

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Latanie

wh_sala_1

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:00-18:35

OnMS*

wh_blonia

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

OnMS*

wh_blonia

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

17:20-17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

WoMMiR

wh_sala_3

19:20-19:55

WoMMiR

wh_sala_3

20:00-20:35

Wampirologia

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

XV rok szkolny

Międzyszkolna Liga Quidditcha

organizator - Christian Fyed

MLQ podzielone zostało na dwie grupy, po cztery drużyny w każdej. WH trafiło do grupy B wraz z The Academy of Magic Triadica, Hogwartem im. Sióstr Carft i Akademią Nauk Magicznych.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Darek Bus Ścigający
2. Elva Fyed (K) Ścigający
3. Cassie Fyed Ścigający
4. Owen Williams Ścigający
5. Brandon Polansky Obrońca
6. Daria Redbird Obrońca
7. Godric Fyed Pałkarz
8. Rafael de Laet Szukający
9. Loony Moony Szukający
10. Kukiz DeuMus Ścigający
11. Bella Washington Ścigający
12. Martin McCarthy Ścigający
13. Brian McLaggen Pałkarz
  • I kolejka - mecz AMT - WH 320:570
  • II kolejka - mecz HC - WH 220:490
  • III kolejka - mecz ANM - WH 0:150
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane RRemisy PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 3 3 0 0 6 1210‑540
2. The Academy of Magic Triadica 3 1 0 2 2 740-890
3. Hogwart im. Sióstr Carft 3 1 0 2 2 540-910
4. Akademia Nauk Magicznych 3 1 0 2 2 150-300
  • półfinał, mecz WH - WUM 310:250
  • finał, mecz SMIC - WH 620:380

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju II miejsce.

XXVIII rok szkolny

Międzyszkolny Turniej Quidditcha

organizatorzy - Adriana Loera i Aarton Riddley

MTQ podzielone zostało na trzy grupy, po trzy drużyny w każdej. WH trafiło do grupy A wraz z Argo Magic School i Akademią Magii Nox.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Katherine Fyed Obrońca
2. James Thomas Ścigający
3. Alexandra Sloan Ścigający
4. Emily Thomas Ścigający
5. Trask Wolter Pałkarz
6. Ema Darkbone Ścigający
8. Emily Cream Ścigający
9. Michael Alzheimer Pałkarz
10. Miranda Iseki Szukający
11. Bella Theatry Obrońca
12. Lonelli Weden Obrońca
13. Rafael Weden Obrońca
14. Naija Kamalasundari Szukający
15. Lena DeCoursey Szukający
  • I kolejka - mecz WH - AMS 190:170
  • II kolejka - mecz WH - AMN 700:50
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane ZZłapane znicze PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 2 2 1 0 5 890-220
2. Argo Magic School 2 1 2 1 4 820-220
3. Akademia Magii Nox 2 0 0 2 0 80-1350
  • półfinał, mecz WH - SMIC 220:440
  • mecz o 3. miejsce, mecz AMS - WH 420:330

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju IV miejsce.

XV rok szkolny

Międzyszkolna Liga Quidditcha

organizator - Christian Fyed

MLQ podzielone zostało na dwie grupy, po cztery drużyny w każdej. WH trafiło do grupy B wraz z The Academy of Magic Triadica, Hogwartem im. Sióstr Carft i Akademią Nauk Magicznych.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Darek Bus Ścigający
2. Elva Fyed (K) Ścigający
3. Cassie Fyed Ścigający
4. Owen Williams Ścigający
5. Brandon Polansky Obrońca
6. Daria Redbird Obrońca
7. Godric Fyed Pałkarz
8. Rafael de Laet Szukający
9. Loony Moony Szukający
10. Kukiz DeuMus Ścigający
11. Bella Washington Ścigający
12. Martin McCarthy Ścigający
13. Brian McLaggen Pałkarz
  • I kolejka - mecz AMT - WH 320:570
  • II kolejka - mecz HC - WH 220:490
  • III kolejka - mecz ANM - WH 0:150
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane RRemisy PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 3 3 0 0 6 1210‑540
2. The Academy of Magic Triadica 3 1 0 2 2 740-890
3. Hogwart im. Sióstr Carft 3 1 0 2 2 540-910
4. Akademia Nauk Magicznych 3 1 0 2 2 150-300
  • półfinał, mecz WH - WUM 310:250
  • finał, mecz SMIC - WH 620:380

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju II miejsce.

XXVIII rok szkolny

Międzyszkolny Turniej Quidditcha

organizatorzy - Adriana Loera i Aarton Riddley

MTQ podzielone zostało na trzy grupy, po trzy drużyny w każdej. WH trafiło do grupy A wraz z Argo Magic School i Akademią Magii Nox.

NR NAZWISKO POZYCJA
1. Katherine Fyed Obrońca
2. James Thomas Ścigający
3. Alexandra Sloan Ścigający
4. Emily Thomas Ścigający
5. Trask Wolter Pałkarz
6. Ema Darkbone Ścigający
8. Emily Cream Ścigający
9. Michael Alzheimer Pałkarz
10. Miranda Iseki Szukający
11. Bella Theatry Obrońca
12. Lonelli Weden Obrońca
13. Rafael Weden Obrońca
14. Naija Kamalasundari Szukający
15. Lena DeCoursey Szukający
  • I kolejka - mecz WH - AMS 190:170
  • II kolejka - mecz WH - AMN 700:50
L.P.Liczba porządkowa DRUŻYNA MMecze WWygrane ZZłapane znicze PPrzegrane PKT BILANS
1. Wirtualny Hogwart 2 2 1 0 5 890-220
2. Argo Magic School 2 1 2 1 4 820-220
3. Akademia Magii Nox 2 0 0 2 0 80-1350
  • półfinał, mecz WH - SMIC 220:440
  • mecz o 3. miejsce, mecz AMS - WH 420:330

Wirtualny Hogwart zajął w całym turnieju IV miejsce.

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Latanie

wh_sala_1

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:00-18:35

OnMS*

wh_blonia

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

OnMS*

wh_blonia

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

17:20-17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

WoMMiR

wh_sala_3

19:20-19:55

WoMMiR

wh_sala_3

20:00-20:35

Wampirologia

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

Najlepsi uczniowie:

Alice Jackson 2185 pkt
Layla Raelly 2148 pkt
Agatha Blackwood 1535 pkt
Cassie Harris 869 pkt
Mike Cleofe 478 pkt

Opiekun: Elizabeth Pulze (wspomag. Lou Rossen)

Prefekt: Alice Jackson

Prefekt: Layla Raelly

Kapitan: -

Specjalista: Agatha Blackwood


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Louri Kerrigan 1799 pkt
Evelyn Kerrigan 1789 pkt
Thomas Morgan 1568 pkt
Kasumi Sakura 1459 pkt
Alexis Nightmare 1187 pkt

Opiekun: Maria B. Salvatore (wspomag. Jasper McCarthy)

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Triss Merigold

Kapitan: -

Specjalista: Aofie Lupin-Black

Prefekt naczelny: Louri Kerrigan


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Lou Rossen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.