Uczniów

Gryffindor

115

Hufflepuff

103

Ravenclaw

97

Slytherin

141

Ogółem

456

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 1208 pkt
Marcin Sokół 1049 pkt
Patricia Wyzan 576 pkt
Tom Snow 406 pkt
Jacob White 400 pkt

Opiekun: Beatrice Sayre (wspomag. Nicole Sketch)

Prefekt: Marcin Sokół

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: Loona Greatheart

Prefekt naczelny: Wendy Slinkhard


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lily Evans 1700 pkt
Nina Verner 1218 pkt
Domi James 1139 pkt
Orsen Collins 753 pkt
Jameslily Potter 713 pkt

Opiekun: Sky Pulsatilla (wspomag. Jasper Willow-McGreen)

Prefekt: Lily Evans

Prefekt: Domi Xdrik

Kapitan: -

Specjalista: Orsen Collins


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

115

Hufflepuff

103

Ravenclaw

97

Slytherin

141

Ogółem

456

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Latanie

wh_sala_1

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:00-18:35

OnMS*

wh_blonia

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

OnMS*

wh_blonia

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

17:20-17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

WoMMiR

wh_sala_3

19:20-19:55

WoMMiR

wh_sala_3

20:00-20:35

Wampirologia

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

XII rok szkolny

WH - SMIC 80:240

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Aurelia Danger S Obrońca
2. Daria Redbird R Obrońca
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Dandai Eman G Obrońca
5. Reale Sanchez R Ścigający
6. Konrad Moon S Pałkarz
7. Christian Fyed (K) N Ścigający
8. Severus Black S Ścigający
9. Paulina Żurawka G Ścigający
10. Rafael de Laet G Szukający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Brian McLagen R Pałkarz
13. Elva Fyed S Ścigający

XIV rok szkolny

WH - SMIC 500:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Godric Alex S Obrońca
2. Elva Fyed (K) N Ścigający
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Lilianna Fotch G Szukający
5. Reale Sanchez R Obrońca
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Martin McCarthy N Ścigający
9. Przemek Fravell N Pałkarz
10. Bladex Washington N Ścigający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Markus Fotch S Pałkarz
13. Loony Moony N Szukający
14. Bella Washington G Ścigający

XX rok szkolny

WH - AMS 230:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Arcturus Boot H Ścigający
2. Elva Fyed N Ścigający
3. Nicholas Malfoy N Ścigający
4. Jacob Amelson R Ścigający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Severus Black S Ścigający
9. Anette Ryu R Szukający
10. Liliana Skouris S Obrońca
11. Godric Alex S Pałkarz
12. Jose Juan Barea R Obrońca
13. Bella Washington (K) N Pałkarz
14. Clair McAlister S Szukający
15. Sabrina Evans H Szukający

XXII rok szkolny

WH - SMIC 270:620

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Jagoda Black R Szukający
2. Kacper Medrych H Obrońca
3. Elva Fyed S Ścigający
4. Olivia Pringle S Szukający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. James Wilton H Obrońca
7. Christian Fyed
8. Hanna Riddle N Ścigający
9. Amy McCarthy S Obrońca
10. Aga Vielt N Pałkarz
11. Patrycja Smile R Pałkarz
12. Katherine Potter H Szukający
13. Bella Washington (K) N Ścigający
14. Greg Heffley H Ścigający
15. Jose Juan Barea R Obrońca
16. Lili Lovegood S Pałkarz
17. Nel Lestrange S Ścigający
18. Simon Hodge S Ścigający
19. Natalia Przygoda G Szukający

XXIX rok szkolny

WH - AMS 760:440

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. James Thomas (K1) R Ścigający
2. Emily Thomas (K2) R Ścigający
3. Alexandra Sloan (K3) S Obrońca
4. Izabella Montez S Ścigający
5. Hanna Moore S Szukający
6. Alaska White S Ścigający
7. Christian Fyed
8. Krzysiek Kot N Pałkarz
9. Alice Radcliffe N Pałkarz

XII rok szkolny

WH - SMIC 80:240

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Aurelia Danger S Obrońca
2. Daria Redbird R Obrońca
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Dandai Eman G Obrońca
5. Reale Sanchez R Ścigający
6. Konrad Moon S Pałkarz
7. Christian Fyed (K) N Ścigający
8. Severus Black S Ścigający
9. Paulina Żurawka G Ścigający
10. Rafael de Laet G Szukający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Brian McLagen R Pałkarz
13. Elva Fyed S Ścigający

XIV rok szkolny

WH - SMIC 500:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Godric Alex S Obrońca
2. Elva Fyed (K) N Ścigający
3. Cassie Fyed S Ścigający
4. Lilianna Fotch G Szukający
5. Reale Sanchez R Obrońca
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Martin McCarthy N Ścigający
9. Przemek Fravell N Pałkarz
10. Bladex Washington N Ścigający
11. Alex Dribble R Ścigający
12. Markus Fotch S Pałkarz
13. Loony Moony N Szukający
14. Bella Washington G Ścigający

XX rok szkolny

WH - AMS 230:650

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Arcturus Boot H Ścigający
2. Elva Fyed N Ścigający
3. Nicholas Malfoy N Ścigający
4. Jacob Amelson R Ścigający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. Daria Redbird N Obrońca
7. Christian Fyed
8. Severus Black S Ścigający
9. Anette Ryu R Szukający
10. Liliana Skouris S Obrońca
11. Godric Alex S Pałkarz
12. Jose Juan Barea R Obrońca
13. Bella Washington (K) N Pałkarz
14. Clair McAlister S Szukający
15. Sabrina Evans H Szukający

XXII rok szkolny

WH - SMIC 270:620

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. Jagoda Black R Szukający
2. Kacper Medrych H Obrońca
3. Elva Fyed S Ścigający
4. Olivia Pringle S Szukający
5. Elena McQueen N Ścigający
6. James Wilton H Obrońca
7. Christian Fyed
8. Hanna Riddle N Ścigający
9. Amy McCarthy S Obrońca
10. Aga Vielt N Pałkarz
11. Patrycja Smile R Pałkarz
12. Katherine Potter H Szukający
13. Bella Washington (K) N Ścigający
14. Greg Heffley H Ścigający
15. Jose Juan Barea R Obrońca
16. Lili Lovegood S Pałkarz
17. Nel Lestrange S Ścigający
18. Simon Hodge S Ścigający
19. Natalia Przygoda G Szukający

XXIX rok szkolny

WH - AMS 760:440

NR NAZWISKO DOM POZYCJA
1. James Thomas (K1) R Ścigający
2. Emily Thomas (K2) R Ścigający
3. Alexandra Sloan (K3) S Obrońca
4. Izabella Montez S Ścigający
5. Hanna Moore S Szukający
6. Alaska White S Ścigający
7. Christian Fyed
8. Krzysiek Kot N Pałkarz
9. Alice Radcliffe N Pałkarz

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Latanie

wh_sala_1

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:00-18:35

OnMS*

wh_blonia

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

OnMS*

wh_blonia

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

17:20-17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

WoMMiR

wh_sala_3

19:20-19:55

WoMMiR

wh_sala_3

20:00-20:35

Wampirologia

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

Najlepsi uczniowie:

Alice Jackson 2185 pkt
Layla Raelly 2148 pkt
Agatha Blackwood 1535 pkt
Cassie Harris 869 pkt
Mike Cleofe 478 pkt

Opiekun: Elizabeth Pulze (wspomag. Lou Rossen)

Prefekt: Alice Jackson

Prefekt: Layla Raelly

Kapitan: -

Specjalista: Agatha Blackwood


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Louri Kerrigan 1799 pkt
Evelyn Kerrigan 1789 pkt
Thomas Morgan 1568 pkt
Kasumi Sakura 1459 pkt
Alexis Nightmare 1187 pkt

Opiekun: Maria B. Salvatore (wspomag. Jasper McCarthy)

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Triss Merigold

Kapitan: -

Specjalista: Aofie Lupin-Black

Prefekt naczelny: Louri Kerrigan


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Lou Rossen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.