Uczniów

Gryffindor

115

Hufflepuff

103

Ravenclaw

97

Slytherin

141

Ogółem

456

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

Najlepsi uczniowie:

Wendy Slinkhard 1208 pkt
Marcin Sokół 1049 pkt
Patricia Wyzan 576 pkt
Tom Snow 406 pkt
Jacob White 400 pkt

Opiekun: Beatrice Sayre (wspomag. Nicole Sketch)

Prefekt: Marcin Sokół

Prefekt: -

Kapitan: -

Specjalista: Loona Greatheart

Prefekt naczelny: Wendy Slinkhard


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Lily Evans 1700 pkt
Nina Verner 1218 pkt
Domi James 1139 pkt
Orsen Collins 753 pkt
Jameslily Potter 713 pkt

Opiekun: Sky Pulsatilla (wspomag. Jasper Willow-McGreen)

Prefekt: Lily Evans

Prefekt: Domi Xdrik

Kapitan: -

Specjalista: Orsen Collins


zobacz więcej

Uczniów

Gryffindor

115

Hufflepuff

103

Ravenclaw

97

Slytherin

141

Ogółem

456

W rezerwie

0
Wyszukaj ucznia:

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Latanie

wh_sala_1

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:00-18:35

OnMS*

wh_blonia

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

OnMS*

wh_blonia

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

17:20-17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

WoMMiR

wh_sala_3

19:20-19:55

WoMMiR

wh_sala_3

20:00-20:35

Wampirologia

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

XIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Cassie FyedS2461010030
2.Elva FyedS20793617
3.Reale SanchezR15976120
4.Angelina McCourtneyG14373411
5.Bella WashingonG1247164
6.Severus BlackS10253211
7.Rafael De LaetS754226
8.Adrian PotterH473031
9.Paulina ŻurawkaG332020
10.Martin McJogS241011
11.Jarek KersliG121010

XIV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Cassie FyedS281109128
2.Godric AlexS259109127
3.Bella WashingtonG222104615
4.Patryk HefalumpS213103716
5.Damian OziS16373411
6.Paulina ŻurawkaG864227
7.Mike TonksR673124
8.Lilianna FotchG605050
9.Brooke EleveG482114
10.Rafael MontesH243030
11.Kukiz DeuMusR141010
12.Tao LwynH101010

XV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Cassie FyedS277108226
2.Godric AlexS250108227
3.Owen WilliamsG1276249
4.Mike TonksR12453212
5.Bella WashingtonN1176156
6.Darek BusG1055148
7.Elva FyedN673125
8.Piotr McGorlskiN633126
9.Marks DeymontR382022

XVI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Christian FyedN15975219
2.Owen WilliamsG13864216
3.Godric AlexS884139
4.Elva FyedN7643110
5.Patrick LeonsS734044
6.Bladex WashingtonR683216

XVII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Bella WashingtonN221106420
2.James DumbledoreR216105517
3.Kukiz DeuMusN16677021
4.Patrick LeonsH11453211
5.Hermiona PotterH1127074
6.James MerlinH745050
7.Godric AlexS623216
8.Arcturus BootH462115
9.Owen WilliamsN201103
10.Kate WoodG161010

XVIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Dave AirleyN2611010030
2.Jamie PrauR256106421
3.Atte HavenS20496422
4.Victor PrauR184104610
5.Hermionka BellG1217074
6.Nimfadora PotterR11754112
7.Alan HepaR1146244
8.Beauty BareaG884134
9.Poppy CahillG543124
10.Adrianne TonksS452023
11.Liliana SkourisS422206
12.April LerinG161011

XIX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Christian FyedN2741010030
2.Elena McCarthyN251109128
3.Jose Juan BareaR232107323
4.Hanna RiddleS209106419
5.Effy CarterH188103713
.Isabelle LightwoodS188101910
7.Ginny MoonlightG180104612
8.Beauty BareaG1387258
9.Thor SlayerS924135
10.Nicholas MalfoyN905329
11.Harry RangerH826153
12.Siliniusz LovegoodR674135
13.Liliana SkourisS332021
14.Daria PotterG171103

XX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Hanna RiddleS260109129
2.Elena McCarthyN240109127
3.Jose Juan BareaR21486221
4.Nicholas MalfoyN17285415
5.James WiltonH159103711
6.Łait RyuH12353212
7.Franciszek CytrynaR10953211
8.Bella WashingtonN10853210
9.Suzi PanaszogG1018267
10.Harry PotterG987163
11.Elsema WarG824319
12.Effy CarterH563123
13.Julia RiddleS544133
14.Dallia EverettR424040
15.Alice GreyS412113
16.Aga VieltH403030
17.Victoria SilverS363030
18.William TreatyR121010

Zimowa Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Łait RyuH23398126
2.Hanna RiddleS20795414
3.Beauty BareaG18893614
4.Simon HodgeS18694516
5.Nel LestrangeS17794514
6.Cedric MoverS13763313
7.Jose Juan BareaR10544012
8.Merror AditS533123
9.Kacper MedrychS444040
10.Christina KirklandG342021
11.Severus SlaghornR101010

XXI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Elena McQueenN249109126
2.Hanna RiddleS236109129
3.Simon HodgeS204106421
4.Greg HeffleyH189103714
5.Amy LiS187104615
6.Beauty BareaG17773414
7.Nicholas MalfoyN16285314
8.Nel LestrangeS14075219
9.Ron WeasleyH1147166
10.Dallia EverettR846146
11.James WiltonH694138
12.Daria DaleG603124
13.Alexander CathvilleS462206
14.Marta KlamaG382114
15.Łait RyuH211012
16.Miriel FarrR161010
17.Ginny McCensieG121010
18.Jasmine BlackG51010

XXII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Elena McQueenN2771010030
2.Simon HodgeS270107321
3.James WiltonH242108224
4.Beauty BareaG235108224
5.Aga VieltN227105515
6.Alexander CathvilleS203105515
7.Nicholas MalfoyN17764215
8.Kanade RiddleS1417163
9.Zachariasz SnapeH1308080
10.Dallia EverettR847256
11.Marcin MoranisN713216
12.Julita PattiH543030
13.Primrose de VilliersS492113
14.Patrycja SmileR462020
15.Christiana CastellanR412020
16.Argelian GorressonR362113
17.Sophie CookH312020
18.Nel LestrangeS241010
.Łait RyuH241010
20.Natalia PrzygodaG161103
21.Katherine PotterH141010

Wakacyjna Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Elena McQueenN265109128
2.Simon HodgeS263109127
3.Nicholas MalfoyN238107325
4.Dedalus MarvinH210105519
5.Beauty BareaG205106419
6.Megi BayR200105516
7.Clementine WiltonS186104617
8.Viviene SaphoreS17994515
9.Marcin MoranisN170103713
10.Olivia EvansH14010196
11.James WiltonN11854114
12.Chalitana HerywellG1027073
13.Michał MajewskiG715143
14.Charon StieblerS292021
15.Ash IshidaR222020

XXIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Kayla Eulalia MorraG275109129
2.Elena McQueenN266109129
3.Clementine WiltonS235107325
4.Rafael WiltonH231108226
5.Alice ShiverR18376119
6.Norman ReedusR16410287
7.Dedalus MarvinH14082611
8.Dallia EverettR13110194
9.Mateusz PotterR130100100
10.Agatha ThomasR11873413
11.Alexander CathvilleS885236
12.Nicholas MalfoyN703309
13.Dtritus DetrilG352020
14.Hoster HightowerR342113
15.James WiltonN201012
16.Christiana CastellanR111103

Zimowa Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Kayla Eulalia MorraG2861010030
2.Łait RyuH262108228
3.Beauty BareaN212106420
4.Agatha ThomasR18910289
5.Isabelle LightwoodS11163311
6.Christiana CastellanR756060
7.Jason GraceS473035
8.Gregory GratitudeG262020
.Kotia DropdeadH262020
10.Nicholas MalfoyN171011

XXIV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Kayla Eulalia MorraG291109129
2.Kimberly WatsonG238108225
3.Nicholas MalfoyN234108223
4.Alexander CathvilleS210105516
5.Isabelle LightwoodS19086220
6.Dallia EverettR15710286
7.Anti PotterS15310193
8.Agatha ThomasR1257257
9.Lilith FindabairG118105524
10.Rafael WedenH10852310
11.James WiltonN10144015
12.Regulus MantrejG996060
13.Dedalus MarvinH885144
.Beauty BareaN884228
15.Benett SmithH472115
16.Łait RyuH261103

XXV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Alexander CathvilleN259108227
2.Nicholas MalfoyN235108224
3.Lilith FindabairG212107321
4.Katherine PrestonG193106420
5.Agatha ThomasR192102811
6.Violett MoonstoneG17910286
7.Grace StaleyG17877021
8.Aranei CallidusS1227165
9.Isabelle LightwoodS11753240
10.Arianne ClairS1046156
11.Katherina ShayH1027257
12.Christiana CastellanR914137
13.Dedalus MarvinH8442210
14.Rafael WedenN823218
15.Dizzy DomaS373030
16.Simon HodgeS301103
17.Denis CroodR232020
18.Darcy HyplenR221103
19.George JenkinsH201103
20.Ayano IsekiR181103
.Trebron PlatoniR181012
22.Peter CastellanG121010
23.Elodie RokwoodS101010
.Ninka AniaS101010

Wakacyjna Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODRUDrużynaPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Kayla Eulalia MorraT23788024
2.Peter CastellanF1036248
3.Łait RyuF853309
4.Rafael WedenB823309
5.Xeme WerdyenF7843111
6.Lilianne DeyfP665054
.George JenkinsT664134
8.Katherine PrestonB574135
.Arianne StewartF574134
10.Alexander CathvilleF463123
11.Grace StaleyB412206
12.James WiltonF402206
13.Cliff MaudlinB382113
14.Aranei CallidusB241011
15.Alexander WoodT222020
.Lee EverettB222020

XXVI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Rafael WedenN265109128
2.Kayla Eulalia MorraG257108227
3.Sissi LiccioniG233107324
4.Grace StaleyG225106420
5.Alexandra SloanN213106420
6.Alexander CathvilleN198105519
7.Katherine PrestonG175102813
8.Violett MoonstoneG16410289
9.Alan GrangerG14010196
10.Aranei CallidusS141010
11.Diana VieltS101010

Zimowa Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Rafael WedenN242108228
2.Alexandra SloanS17976120
3.Kayla Eulalia MorraG17475219
4.Katherine PrestonG1175238
5.Alexander CathvilleN814135
6.Violett MoonstoneG704043
7.Alan HemmingsG363030
8.Dorian SuszczyńskiG222020
9.Aaron GreyS181011
10.Simon Hodge-131111

XXVII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Scarlet CollinsG227107327
2.Kayla Eulalia MorraG20977021
3.Katherine PrestonG199104618
4.Kirstie ClayhangerS17077021
5.Vanessa SmithG13610195
6.Alexandra SloanS13173413
7.Przemek BrianN10564213
8.Simon HodgeS9642210
9.Alexander MagnusR432206
10.Violett MoonstoneG312022
11.Adriana LoeraH282021
12.Queen BrentR121010
.Luiza PoleyG121010
14.Krzysiek KotN101010
.Lily SnapeH101010
16.Hanna SnowH81010

XXVIII rok szkolny

L.P.NAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Alexander MagnusR2821010030
2.Katherine PrestonG235105521
3.Lena DeCourseyG19710558
4.Owen HarperR190105518
5.Vanessa SmithG14910289
6.Rafael WedenN11844012
7.James ThomasR483124
.Nessa LaimeR484133
9.Agatha ThomasN402133
10.Jason BlackwoodH181103
11.Lili MaperR151011
12.Karolina JaskierR101010

XXIX rok szkolny

L.P.NAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Black SoneH2901010030
2.Rocket FalconeR24097221
3.Hao DiethelR230104617
4.Lena DeCourseyG1187073
5.Rafael WedenH1175329
6.Luana MorrisonH994229
7.Vanessa SmithG946060
8.Alexandra SloanS552115
9.Alexander MagnusR533034
10.Dakota KerrG151010
11.Emilia KuwecielskaG121010

Zimowa Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Hao DiethelR19676119
2.Alan Moonstone-884226
3.Vanessa Smith-804134
4.Trask WolterH764043
5.Rafael Weden-602206
6.Paula WhiteowlS412113
7.Alexadra BlackH151010

XXX rok szkolny

L.P.NAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Hao DiethelR278108227
2.Leila McKinleyS262107326
3.Ola CooperG255109127
4.Yuno ReiterR204104615
5.Isabell ClockerH17583510
6.Paula WhiteowlS1226152
7.Alexadra BlackH1086155
8.Trask WolterH281103

XXXI rok szkolny

L.P.NAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Leila McKinleyS24997223
2.Ava LeedR231105517
3.Hao DiethelR15055015
4.Alexandra SloanN12044012
5.Alan HemmingsN976062
6.Aniela NoireH864227
7.Shanique WilliamsS553032
8.Ola CooperG522206
9.Tris McKinleyS482114
10.Yuno ReiterR402023
11.Paula WhiteowlS181011
.Rafael WedenH181011
13.Karol CliverbothS151010

Kursy Wakacyjne

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Leila McKinley B 72 3 1 2 6
2. Reny Boursier B 60 2 2 0 6
3. Emily Thomas B 45 2 1 1 3
4. David Triddle F 15 1 0 1 0

XXXII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Leila McKinley S 199 8 6 2 0
2. Emily Thomas R 112 5 4 1 0
3. Meg Kenez H 67 5 1 4 0
4. David Triddle F 66 5 2 3 0
5. Sol Scarlet G 62 3 2 1 0
6. Jane Smartowl R 60 4 2 2 0
7. Alexandra Sloan N 52 2 2 0 0
8. Katherine Preston G 51 3 0 3 0
9. Lian Kengsley S 10 1 0 1 0

XXXIII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Lian Kengsley S 272 10 10 0 30
2. David Triddle H 237 10 7 3 24
3. Kirya Melania Holt S 218 10 5 5 18
4. Justine Plantagenet G 186 10 2 8 10
5. Meg Kenez H 177 10 1 9 8
6. Isabell Clocker H 119 5 3 2 12
7. Alexandra Sloan N 30 1 1 0 3
8. Astallie Janneal S 18 1 0 1 1
9. James Smith R 15 1 0 1 0

XXXIV rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Kirya Melania Holt S 145 6 4 2 13
2. Justine Plantagenet G 133 7 2 5 8
3. Rocket Falcone R 90 3 3 0 9
4. Lian Kengsley S 21 1 0 1 2
5. Paige Abney G 15 1 0 1 0

XXXV rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Kayla Eulalia Morra G 300 10 10 0 30
2. Nereida Wengs R 232 10 8 2 24
3. Rosalia Rossard H 164 10 0 10 3
4. Kirya Melania Holt S 65 4 0 4 1

XXXVI rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sophie Fitz R 242 10 7 3 22
2. Aurell Coral R 222 10 5 5 17
3. Paulina Mink H 137 7 2 5 9
4. Beauty Barea N 120 4 4 0 12
5. Doris Shey S 85 4 2 2 8
6. Rosalia Rossard H 55 3 0 3 2
7. Nereida Wengs R 41 2 1 1 3
. Natacia Kropka R 41 2 1 1 3
9. Drarra Maltter S 30 2 0 1 0
10. Nicole de Mortier S 26 1 1 0 3
11. Tory Varuel G 15 1 0 1 0
. Cheryl Blossom G 15 1 0 1 0

XXXVII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sophie Fitz R 266 10 9 1 28
2. Aurell Coral R 257 10 7 3 21
3. Shanique Williams G 153 8 1 7 8
4. Jacob Hernandez R 113 5 2 3 11
5. Nermes Potheer R 105 5 3 2 7
6. Nicole de Mortier S 85 5 1 4 3
7. Quentin Wicker S 71 3 2 1 7
8. Natalia Avonlea S 66 4 1 3 3
9. Madlen Spoon G 52 3 1 2 3
10. Miranda Crosschess H 49 2 2 0 6
11. Marcin Grzybek G 29 2 0 2 0
12. Paulina Mink H 18 1 0 1 1

XXXVIII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sophie Fitz R 115 4 4 0 12
2. Jacob Hernandez R 96 4 2 2 9
3. Aurell Coral R 85 4 2 2 7
4. Ivy Sparks R 64 3 1 2 5
5.. Tris Darkness H 55 3 1 2 3
6. Caitrona Ravassa S 48 2 1 1 4
7. Shanique Williams G 40 2 0 2 3
8. Bernard Kobyla G 30 1 1 0 3
9. Rose Torener H 25 1 1 0 3
10. Wianka Ferra R 23 1 1 0 3
11. Ginny Bell G 18 1 0 1 1
12. Arielle Johanson G 15 1 0 1 0
. Tequille Lovegood R 15 1 0 1 0

XXXIX rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen R 206 7 7 0 21
2. Klara Sing S 132 6 3 3 10
3. Aurell Coral N 101 4 3 1 9
4.  Millicenta S. Love S 100 5 2 3 7
5. Jacob Hernandez R 78 3 2 1 7
. Rachel Queventine R 78 5 0 5 1
6. Drarra Maltter S 69 3 2 1 6
7. Ivy Sparks R 48 2 1 1 4
8. Cassie Moon G 37 2 0 2 2
9. Arsen McTireliath N 15 1 0 1 0

XL rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen R 148 5 5 0 15
2. Aurell Coral N 50 2 2 1 4
3. Agnes Rain H 43 2 1 1 3
4. Abies Cerise Cohen R 39 2 0 2 2
5. Klara Sing S 30 2 0 2 0
6. Ivy Sparks R 15 1 0 1 0

XLI rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen R 60 2 2 0 6
2. Jasper McCarthy N 45 2 1 1 3
3. Elizabeth Pulze H 30 2 0 2 0

XLII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen N 120 4 4 0 12
2. Jasper McCarthy N 73 3 2 1 6
3. Elizabeth Pulze R 60 3 1 2 3
4. Shanique Mitchell R 35 2 0 2 1
5. Luna Moonlight G 30 2 0 2 0

XLIII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen N 258 10 9 1 29
2. Beauty Barea S 256 10 7 3 26
3. Vanessa Vess S 246 10 9 1 28
4. Mia Mills S 233 10 6 4 22
5. Sky Pulsatilla H 232 10 8 2 24
6. Melanie McConaughey S 203 10 4 6 17
7. Paola Quinn G 195 10 3 7 16
8. Jurata Slavic R 187 10 2 8 11
9. Pepper Bearry H 180 10 1 9 11
10. Mika Lobovos G 104 6 1 5 4
11. Emerald Harlequin R 97 4 3 1 10
12. Elizabeth Pulze R 66 3 2 1 6
13. Oliver Black R 44 2 1 1 3
14. William Grindelwald H 38 2 1 1 3
15. Shanique Mitchell H 35 2 0 2 2
16. Noelia Murphy R 33 2 0 2 1
17. Jasper McCarthy N 33 2 0 2 0
18. Hanna Moore S 24 1 1 0 3
19. Kayah Creevey G 15 1 0 1 0

XLIVrok szkolny

                                                                                                                                                                                                               
L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Kassandra Grimshaw G 130 5 5 0 15
2. Victoria Rossati S 90 4 3 1 11
3. Paola Quinn G 63 3 1 2 4
4. Sky Pulsatilla H 62 3 1 2 4
5.Vanessa VessS442114
6. Vanessa Smith H 32 2 0 2 0
7.Larissa PierceS301103
. Blanca Toulose H 30 2 0 2 0
9. Violet Stellar H 18 1 0 1 1
10. Emerald Harlequin R 15 1 0 1 0
Legenda:
SLPNumeracja ligiRSRok szkolnyNAZWISKODOM/DRUDom/DrużynaPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundyNAGNagroda
IXIIICassie FyedS2461010030 [tu]
IIXIVCassie FyedS281109128 [tu]
IIIXVCassie FyedS277108226 [tu]
VIXVIChristian FyedN15975219 [tu]
VXVIIBella WashingtonN221106420 [tu]
VIXVIIIDave AirleyN2611010030 [tu]
VIIXIXChristian FyedN2741010030 [tu]
VIIIXXHanna RiddleS260109129 [tu]
IXZLPŁait RyuH23398126 [tu]
XXXIElena McQueenN249109126 [tu]
XIXXIIElena McQueenN2771010030 [tu]
XIIWLPElena McQueenN265109128[tu]
XIIIXXIIIKayla Eulalia MorraG275109129 [tu]
XIVZLPKayla Eulalia MorraG2861010030[tu]
XVXXIVKayla Eulalia MorraG291109129[tu]
XVIXXVAlexander CathvilleN259108227 [tu]
XVIIWLPKayla Eulalia MorraT23788024 [tu]
XVIIIXXVIRafael WedenN265109128 [tu]
XIXZLPRafael WedenN242108228 [tu]
XXXXVIIScarlet CollinsG227107327 [tu]
XXIXXVIIIAlexander MagnusR2821010030 [tu]
XXIIXXIXBlack SoneH2901010030 [tu]
XXIIIZLPHao DiethelR19676119[tu]
XXIVXXXHao DiethelR278108227 [tu]
XXVXXXILeila McKinleyS24997223 [tu]
XXVI KW Leila McKinley B 72 3 1 2 6 [tu]
XXVII XXXII Leila McKinley S 199 8 6 2 0 [tu]
XXVIII XXXIII Lian Kengsley S 272 10 10 0 30 [tu]
XXIX XXXIV Kirya Melania Holt S 145 6 4 2 13 [tu]
XXX XXXV Kayla Eulalia Morra G 300 10 10 0 30 [tu]
XXXI XXXVI Sophie Fitz R 242 10 7 3 22 [tu]
XXXII XXXVII Sophie Fitz R 266 10 9 1 28 [tu]
XXXIII XXXVIII Sophie Fitz R 115 4 4 0 12 [tu]
XXXIV XXXIX Sunniva Sorensen R 206 7 7 0 21 [tu]
XXXV XL Sunniva Sorensen R 148 5 5 0 15 [tu]
XXXVI XLI Sunniva Sorensen R 60 2 2 0 6 [tu]
XXXVII XLII Sunniva Sorensen N 120 4 4 0 12 [tu]
XXXVIII XLIII Sunniva Sorensen N 258 10 9 1 29 [tu]
XXXIX XLIV Kassandra Grimshaw G 130 5 5 0 15 [tu]

XIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Cassie FyedS2461010030
2.Elva FyedS20793617
3.Reale SanchezR15976120
4.Angelina McCourtneyG14373411
5.Bella WashingonG1247164
6.Severus BlackS10253211
7.Rafael De LaetS754226
8.Adrian PotterH473031
9.Paulina ŻurawkaG332020
10.Martin McJogS241011
11.Jarek KersliG121010

XIV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Cassie FyedS281109128
2.Godric AlexS259109127
3.Bella WashingtonG222104615
4.Patryk HefalumpS213103716
5.Damian OziS16373411
6.Paulina ŻurawkaG864227
7.Mike TonksR673124
8.Lilianna FotchG605050
9.Brooke EleveG482114
10.Rafael MontesH243030
11.Kukiz DeuMusR141010
12.Tao LwynH101010

XV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Cassie FyedS277108226
2.Godric AlexS250108227
3.Owen WilliamsG1276249
4.Mike TonksR12453212
5.Bella WashingtonN1176156
6.Darek BusG1055148
7.Elva FyedN673125
8.Piotr McGorlskiN633126
9.Marks DeymontR382022

XVI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Christian FyedN15975219
2.Owen WilliamsG13864216
3.Godric AlexS884139
4.Elva FyedN7643110
5.Patrick LeonsS734044
6.Bladex WashingtonR683216

XVII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Bella WashingtonN221106420
2.James DumbledoreR216105517
3.Kukiz DeuMusN16677021
4.Patrick LeonsH11453211
5.Hermiona PotterH1127074
6.James MerlinH745050
7.Godric AlexS623216
8.Arcturus BootH462115
9.Owen WilliamsN201103
10.Kate WoodG161010

XVIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Dave AirleyN2611010030
2.Jamie PrauR256106421
3.Atte HavenS20496422
4.Victor PrauR184104610
5.Hermionka BellG1217074
6.Nimfadora PotterR11754112
7.Alan HepaR1146244
8.Beauty BareaG884134
9.Poppy CahillG543124
10.Adrianne TonksS452023
11.Liliana SkourisS422206
12.April LerinG161011

XIX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Christian FyedN2741010030
2.Elena McCarthyN251109128
3.Jose Juan BareaR232107323
4.Hanna RiddleS209106419
5.Effy CarterH188103713
.Isabelle LightwoodS188101910
7.Ginny MoonlightG180104612
8.Beauty BareaG1387258
9.Thor SlayerS924135
10.Nicholas MalfoyN905329
11.Harry RangerH826153
12.Siliniusz LovegoodR674135
13.Liliana SkourisS332021
14.Daria PotterG171103

XX rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Hanna RiddleS260109129
2.Elena McCarthyN240109127
3.Jose Juan BareaR21486221
4.Nicholas MalfoyN17285415
5.James WiltonH159103711
6.Łait RyuH12353212
7.Franciszek CytrynaR10953211
8.Bella WashingtonN10853210
9.Suzi PanaszogG1018267
10.Harry PotterG987163
11.Elsema WarG824319
12.Effy CarterH563123
13.Julia RiddleS544133
14.Dallia EverettR424040
15.Alice GreyS412113
16.Aga VieltH403030
17.Victoria SilverS363030
18.William TreatyR121010

Zimowa Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Łait RyuH23398126
2.Hanna RiddleS20795414
3.Beauty BareaG18893614
4.Simon HodgeS18694516
5.Nel LestrangeS17794514
6.Cedric MoverS13763313
7.Jose Juan BareaR10544012
8.Merror AditS533123
9.Kacper MedrychS444040
10.Christina KirklandG342021
11.Severus SlaghornR101010

XXI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Elena McQueenN249109126
2.Hanna RiddleS236109129
3.Simon HodgeS204106421
4.Greg HeffleyH189103714
5.Amy LiS187104615
6.Beauty BareaG17773414
7.Nicholas MalfoyN16285314
8.Nel LestrangeS14075219
9.Ron WeasleyH1147166
10.Dallia EverettR846146
11.James WiltonH694138
12.Daria DaleG603124
13.Alexander CathvilleS462206
14.Marta KlamaG382114
15.Łait RyuH211012
16.Miriel FarrR161010
17.Ginny McCensieG121010
18.Jasmine BlackG51010

XXII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Elena McQueenN2771010030
2.Simon HodgeS270107321
3.James WiltonH242108224
4.Beauty BareaG235108224
5.Aga VieltN227105515
6.Alexander CathvilleS203105515
7.Nicholas MalfoyN17764215
8.Kanade RiddleS1417163
9.Zachariasz SnapeH1308080
10.Dallia EverettR847256
11.Marcin MoranisN713216
12.Julita PattiH543030
13.Primrose de VilliersS492113
14.Patrycja SmileR462020
15.Christiana CastellanR412020
16.Argelian GorressonR362113
17.Sophie CookH312020
18.Nel LestrangeS241010
.Łait RyuH241010
20.Natalia PrzygodaG161103
21.Katherine PotterH141010

Wakacyjna Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Elena McQueenN265109128
2.Simon HodgeS263109127
3.Nicholas MalfoyN238107325
4.Dedalus MarvinH210105519
5.Beauty BareaG205106419
6.Megi BayR200105516
7.Clementine WiltonS186104617
8.Viviene SaphoreS17994515
9.Marcin MoranisN170103713
10.Olivia EvansH14010196
11.James WiltonN11854114
12.Chalitana HerywellG1027073
13.Michał MajewskiG715143
14.Charon StieblerS292021
15.Ash IshidaR222020

XXIII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Kayla Eulalia MorraG275109129
2.Elena McQueenN266109129
3.Clementine WiltonS235107325
4.Rafael WiltonH231108226
5.Alice ShiverR18376119
6.Norman ReedusR16410287
7.Dedalus MarvinH14082611
8.Dallia EverettR13110194
9.Mateusz PotterR130100100
10.Agatha ThomasR11873413
11.Alexander CathvilleS885236
12.Nicholas MalfoyN703309
13.Dtritus DetrilG352020
14.Hoster HightowerR342113
15.James WiltonN201012
16.Christiana CastellanR111103

Zimowa Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Kayla Eulalia MorraG2861010030
2.Łait RyuH262108228
3.Beauty BareaN212106420
4.Agatha ThomasR18910289
5.Isabelle LightwoodS11163311
6.Christiana CastellanR756060
7.Jason GraceS473035
8.Gregory GratitudeG262020
.Kotia DropdeadH262020
10.Nicholas MalfoyN171011

XXIV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Kayla Eulalia MorraG291109129
2.Kimberly WatsonG238108225
3.Nicholas MalfoyN234108223
4.Alexander CathvilleS210105516
5.Isabelle LightwoodS19086220
6.Dallia EverettR15710286
7.Anti PotterS15310193
8.Agatha ThomasR1257257
9.Lilith FindabairG118105524
10.Rafael WedenH10852310
11.James WiltonN10144015
12.Regulus MantrejG996060
13.Dedalus MarvinH885144
.Beauty BareaN884228
15.Benett SmithH472115
16.Łait RyuH261103

XXV rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Alexander CathvilleN259108227
2.Nicholas MalfoyN235108224
3.Lilith FindabairG212107321
4.Katherine PrestonG193106420
5.Agatha ThomasR192102811
6.Violett MoonstoneG17910286
7.Grace StaleyG17877021
8.Aranei CallidusS1227165
9.Isabelle LightwoodS11753240
10.Arianne ClairS1046156
11.Katherina ShayH1027257
12.Christiana CastellanR914137
13.Dedalus MarvinH8442210
14.Rafael WedenN823218
15.Dizzy DomaS373030
16.Simon HodgeS301103
17.Denis CroodR232020
18.Darcy HyplenR221103
19.George JenkinsH201103
20.Ayano IsekiR181103
.Trebron PlatoniR181012
22.Peter CastellanG121010
23.Elodie RokwoodS101010
.Ninka AniaS101010

Wakacyjna Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODRUDrużynaPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Kayla Eulalia MorraT23788024
2.Peter CastellanF1036248
3.Łait RyuF853309
4.Rafael WedenB823309
5.Xeme WerdyenF7843111
6.Lilianne DeyfP665054
.George JenkinsT664134
8.Katherine PrestonB574135
.Arianne StewartF574134
10.Alexander CathvilleF463123
11.Grace StaleyB412206
12.James WiltonF402206
13.Cliff MaudlinB382113
14.Aranei CallidusB241011
15.Alexander WoodT222020
.Lee EverettB222020

XXVI rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Rafael WedenN265109128
2.Kayla Eulalia MorraG257108227
3.Sissi LiccioniG233107324
4.Grace StaleyG225106420
5.Alexandra SloanN213106420
6.Alexander CathvilleN198105519
7.Katherine PrestonG175102813
8.Violett MoonstoneG16410289
9.Alan GrangerG14010196
10.Aranei CallidusS141010
11.Diana VieltS101010

Zimowa Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Rafael WedenN242108228
2.Alexandra SloanS17976120
3.Kayla Eulalia MorraG17475219
4.Katherine PrestonG1175238
5.Alexander CathvilleN814135
6.Violett MoonstoneG704043
7.Alan HemmingsG363030
8.Dorian SuszczyńskiG222020
9.Aaron GreyS181011
10.Simon Hodge-131111

XXVII rok szkolny

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Scarlet CollinsG227107327
2.Kayla Eulalia MorraG20977021
3.Katherine PrestonG199104618
4.Kirstie ClayhangerS17077021
5.Vanessa SmithG13610195
6.Alexandra SloanS13173413
7.Przemek BrianN10564213
8.Simon HodgeS9642210
9.Alexander MagnusR432206
10.Violett MoonstoneG312022
11.Adriana LoeraH282021
12.Queen BrentR121010
.Luiza PoleyG121010
14.Krzysiek KotN101010
.Lily SnapeH101010
16.Hanna SnowH81010

XXVIII rok szkolny

L.P.NAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Alexander MagnusR2821010030
2.Katherine PrestonG235105521
3.Lena DeCourseyG19710558
4.Owen HarperR190105518
5.Vanessa SmithG14910289
6.Rafael WedenN11844012
7.James ThomasR483124
.Nessa LaimeR484133
9.Agatha ThomasN402133
10.Jason BlackwoodH181103
11.Lili MaperR151011
12.Karolina JaskierR101010

XXIX rok szkolny

L.P.NAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Black SoneH2901010030
2.Rocket FalconeR24097221
3.Hao DiethelR230104617
4.Lena DeCourseyG1187073
5.Rafael WedenH1175329
6.Luana MorrisonH994229
7.Vanessa SmithG946060
8.Alexandra SloanS552115
9.Alexander MagnusR533034
10.Dakota KerrG151010
11.Emilia KuwecielskaG121010

Zimowa Liga Pojedynków

L.P.Liczba porządkowaNAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Hao DiethelR19676119
2.Alan Moonstone-884226
3.Vanessa Smith-804134
4.Trask WolterH764043
5.Rafael Weden-602206
6.Paula WhiteowlS412113
7.Alexadra BlackH151010

XXX rok szkolny

L.P.NAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Hao DiethelR278108227
2.Leila McKinleyS262107326
3.Ola CooperG255109127
4.Yuno ReiterR204104615
5.Isabell ClockerH17583510
6.Paula WhiteowlS1226152
7.Alexadra BlackH1086155
8.Trask WolterH281103

XXXI rok szkolny

L.P.NAZWISKODOMPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundy
1.Leila McKinleyS24997223
2.Ava LeedR231105517
3.Hao DiethelR15055015
4.Alexandra SloanN12044012
5.Alan HemmingsN976062
6.Aniela NoireH864227
7.Shanique WilliamsS553032
8.Ola CooperG522206
9.Tris McKinleyS482114
10.Yuno ReiterR402023
11.Paula WhiteowlS181011
.Rafael WedenH181011
13.Karol CliverbothS151010

Kursy Wakacyjne

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Leila McKinley B 72 3 1 2 6
2. Reny Boursier B 60 2 2 0 6
3. Emily Thomas B 45 2 1 1 3
4. David Triddle F 15 1 0 1 0

XXXII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Leila McKinley S 199 8 6 2 0
2. Emily Thomas R 112 5 4 1 0
3. Meg Kenez H 67 5 1 4 0
4. David Triddle F 66 5 2 3 0
5. Sol Scarlet G 62 3 2 1 0
6. Jane Smartowl R 60 4 2 2 0
7. Alexandra Sloan N 52 2 2 0 0
8. Katherine Preston G 51 3 0 3 0
9. Lian Kengsley S 10 1 0 1 0

XXXIII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Lian Kengsley S 272 10 10 0 30
2. David Triddle H 237 10 7 3 24
3. Kirya Melania Holt S 218 10 5 5 18
4. Justine Plantagenet G 186 10 2 8 10
5. Meg Kenez H 177 10 1 9 8
6. Isabell Clocker H 119 5 3 2 12
7. Alexandra Sloan N 30 1 1 0 3
8. Astallie Janneal S 18 1 0 1 1
9. James Smith R 15 1 0 1 0

XXXIV rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Kirya Melania Holt S 145 6 4 2 13
2. Justine Plantagenet G 133 7 2 5 8
3. Rocket Falcone R 90 3 3 0 9
4. Lian Kengsley S 21 1 0 1 2
5. Paige Abney G 15 1 0 1 0

XXXV rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Kayla Eulalia Morra G 300 10 10 0 30
2. Nereida Wengs R 232 10 8 2 24
3. Rosalia Rossard H 164 10 0 10 3
4. Kirya Melania Holt S 65 4 0 4 1

XXXVI rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sophie Fitz R 242 10 7 3 22
2. Aurell Coral R 222 10 5 5 17
3. Paulina Mink H 137 7 2 5 9
4. Beauty Barea N 120 4 4 0 12
5. Doris Shey S 85 4 2 2 8
6. Rosalia Rossard H 55 3 0 3 2
7. Nereida Wengs R 41 2 1 1 3
. Natacia Kropka R 41 2 1 1 3
9. Drarra Maltter S 30 2 0 1 0
10. Nicole de Mortier S 26 1 1 0 3
11. Tory Varuel G 15 1 0 1 0
. Cheryl Blossom G 15 1 0 1 0

XXXVII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sophie Fitz R 266 10 9 1 28
2. Aurell Coral R 257 10 7 3 21
3. Shanique Williams G 153 8 1 7 8
4. Jacob Hernandez R 113 5 2 3 11
5. Nermes Potheer R 105 5 3 2 7
6. Nicole de Mortier S 85 5 1 4 3
7. Quentin Wicker S 71 3 2 1 7
8. Natalia Avonlea S 66 4 1 3 3
9. Madlen Spoon G 52 3 1 2 3
10. Miranda Crosschess H 49 2 2 0 6
11. Marcin Grzybek G 29 2 0 2 0
12. Paulina Mink H 18 1 0 1 1

XXXVIII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sophie Fitz R 115 4 4 0 12
2. Jacob Hernandez R 96 4 2 2 9
3. Aurell Coral R 85 4 2 2 7
4. Ivy Sparks R 64 3 1 2 5
5.. Tris Darkness H 55 3 1 2 3
6. Caitrona Ravassa S 48 2 1 1 4
7. Shanique Williams G 40 2 0 2 3
8. Bernard Kobyla G 30 1 1 0 3
9. Rose Torener H 25 1 1 0 3
10. Wianka Ferra R 23 1 1 0 3
11. Ginny Bell G 18 1 0 1 1
12. Arielle Johanson G 15 1 0 1 0
. Tequille Lovegood R 15 1 0 1 0

XXXIX rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen R 206 7 7 0 21
2. Klara Sing S 132 6 3 3 10
3. Aurell Coral N 101 4 3 1 9
4.  Millicenta S. Love S 100 5 2 3 7
5. Jacob Hernandez R 78 3 2 1 7
. Rachel Queventine R 78 5 0 5 1
6. Drarra Maltter S 69 3 2 1 6
7. Ivy Sparks R 48 2 1 1 4
8. Cassie Moon G 37 2 0 2 2
9. Arsen McTireliath N 15 1 0 1 0

XL rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen R 148 5 5 0 15
2. Aurell Coral N 50 2 2 1 4
3. Agnes Rain H 43 2 1 1 3
4. Abies Cerise Cohen R 39 2 0 2 2
5. Klara Sing S 30 2 0 2 0
6. Ivy Sparks R 15 1 0 1 0

XLI rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen R 60 2 2 0 6
2. Jasper McCarthy N 45 2 1 1 3
3. Elizabeth Pulze H 30 2 0 2 0

XLII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen N 120 4 4 0 12
2. Jasper McCarthy N 73 3 2 1 6
3. Elizabeth Pulze R 60 3 1 2 3
4. Shanique Mitchell R 35 2 0 2 1
5. Luna Moonlight G 30 2 0 2 0

XLIII rok szkolny

L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Sunniva Sorensen N 258 10 9 1 29
2. Beauty Barea S 256 10 7 3 26
3. Vanessa Vess S 246 10 9 1 28
4. Mia Mills S 233 10 6 4 22
5. Sky Pulsatilla H 232 10 8 2 24
6. Melanie McConaughey S 203 10 4 6 17
7. Paola Quinn G 195 10 3 7 16
8. Jurata Slavic R 187 10 2 8 11
9. Pepper Bearry H 180 10 1 9 11
10. Mika Lobovos G 104 6 1 5 4
11. Emerald Harlequin R 97 4 3 1 10
12. Elizabeth Pulze R 66 3 2 1 6
13. Oliver Black R 44 2 1 1 3
14. William Grindelwald H 38 2 1 1 3
15. Shanique Mitchell H 35 2 0 2 2
16. Noelia Murphy R 33 2 0 2 1
17. Jasper McCarthy N 33 2 0 2 0
18. Hanna Moore S 24 1 1 0 3
19. Kayah Creevey G 15 1 0 1 0

XLIVrok szkolny

                                                                                                                                                                                                               
L.P. NAZWISKO DOM PKT MMecze WWygrane PPrzegrane RRundy
1. Kassandra Grimshaw G 130 5 5 0 15
2. Victoria Rossati S 90 4 3 1 11
3. Paola Quinn G 63 3 1 2 4
4. Sky Pulsatilla H 62 3 1 2 4
5.Vanessa VessS442114
6. Vanessa Smith H 32 2 0 2 0
7.Larissa PierceS301103
. Blanca Toulose H 30 2 0 2 0
9. Violet Stellar H 18 1 0 1 1
10. Emerald Harlequin R 15 1 0 1 0
Legenda:
SLPNumeracja ligiRSRok szkolnyNAZWISKODOM/DRUDom/DrużynaPKTMMeczeWWygranePPrzegraneRRundyNAGNagroda
IXIIICassie FyedS2461010030 [tu]
IIXIVCassie FyedS281109128 [tu]
IIIXVCassie FyedS277108226 [tu]
VIXVIChristian FyedN15975219 [tu]
VXVIIBella WashingtonN221106420 [tu]
VIXVIIIDave AirleyN2611010030 [tu]
VIIXIXChristian FyedN2741010030 [tu]
VIIIXXHanna RiddleS260109129 [tu]
IXZLPŁait RyuH23398126 [tu]
XXXIElena McQueenN249109126 [tu]
XIXXIIElena McQueenN2771010030 [tu]
XIIWLPElena McQueenN265109128[tu]
XIIIXXIIIKayla Eulalia MorraG275109129 [tu]
XIVZLPKayla Eulalia MorraG2861010030[tu]
XVXXIVKayla Eulalia MorraG291109129[tu]
XVIXXVAlexander CathvilleN259108227 [tu]
XVIIWLPKayla Eulalia MorraT23788024 [tu]
XVIIIXXVIRafael WedenN265109128 [tu]
XIXZLPRafael WedenN242108228 [tu]
XXXXVIIScarlet CollinsG227107327 [tu]
XXIXXVIIIAlexander MagnusR2821010030 [tu]
XXIIXXIXBlack SoneH2901010030 [tu]
XXIIIZLPHao DiethelR19676119[tu]
XXIVXXXHao DiethelR278108227 [tu]
XXVXXXILeila McKinleyS24997223 [tu]
XXVI KW Leila McKinley B 72 3 1 2 6 [tu]
XXVII XXXII Leila McKinley S 199 8 6 2 0 [tu]
XXVIII XXXIII Lian Kengsley S 272 10 10 0 30 [tu]
XXIX XXXIV Kirya Melania Holt S 145 6 4 2 13 [tu]
XXX XXXV Kayla Eulalia Morra G 300 10 10 0 30 [tu]
XXXI XXXVI Sophie Fitz R 242 10 7 3 22 [tu]
XXXII XXXVII Sophie Fitz R 266 10 9 1 28 [tu]
XXXIII XXXVIII Sophie Fitz R 115 4 4 0 12 [tu]
XXXIV XXXIX Sunniva Sorensen R 206 7 7 0 21 [tu]
XXXV XL Sunniva Sorensen R 148 5 5 0 15 [tu]
XXXVI XLI Sunniva Sorensen R 60 2 2 0 6 [tu]
XXXVII XLII Sunniva Sorensen N 120 4 4 0 12 [tu]
XXXVIII XLIII Sunniva Sorensen N 258 10 9 1 29 [tu]
XXXIX XLIV Kassandra Grimshaw G 130 5 5 0 15 [tu]

18:40-19:15

OPCM

wh_sala_1

19:20-19:55

Latanie

wh_sala_1

20:00-20:35

Latanie

wh_sala_1

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

18:00-18:35

Czarna Magia

wh_lochy

18:00-18:35

OnMS*

wh_blonia

18:40-19:15

Czarna Magia

wh_lochy

18:40-19:15

OnMS*

wh_blonia

19:20-19:55

Eliksiry

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

17:20-17:55

Eliksiry*

wh_lochy

18:00-18:35

Astronomia

wh_wieza_astronomiczna

18:40-19:15

WoMMiR

wh_sala_3

19:20-19:55

WoMMiR

wh_sala_3

20:00-20:35

Wampirologia

wh_lochy

20:40-21:15

Językoznawstwo

wh_biblioteka

Najlepsi uczniowie:

Alice Jackson 2185 pkt
Layla Raelly 2148 pkt
Agatha Blackwood 1535 pkt
Cassie Harris 869 pkt
Mike Cleofe 478 pkt

Opiekun: Elizabeth Pulze (wspomag. Lou Rossen)

Prefekt: Alice Jackson

Prefekt: Layla Raelly

Kapitan: -

Specjalista: Agatha Blackwood


zobacz więcej

Najlepsi uczniowie:

Louri Kerrigan 1799 pkt
Evelyn Kerrigan 1789 pkt
Thomas Morgan 1568 pkt
Kasumi Sakura 1459 pkt
Alexis Nightmare 1187 pkt

Opiekun: Maria B. Salvatore (wspomag. Jasper McCarthy)

Prefekt: Evelyn Kerrigan

Prefekt: Triss Merigold

Kapitan: -

Specjalista: Aofie Lupin-Black

Prefekt naczelny: Louri Kerrigan


zobacz więcej

Najnowszy numer Kleksa już JEST!

Red. naczelny: Lou Rossen

Sowa: redakcja.kleks@gmail.com

Nabór: ZAMKNIĘTY


zobacz więcej

© 2005-2020 Dyrekcja i Zarząd WH. Wszelkie prawa zastrzeżone

Designed&Developed: Xeme Graphics: Kayla Content: Społeczność WH

 Nasza strona korzysta z ciasteczek, ale takich bez masła, bo podrożało.